Edebiyat Kitapları

İstemenin Esrarı Pdf indir

İstemenin Esrarı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 252 sayfadan oluşan İstemenin Esrarı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Dr. Muhammed Bozdağ tarafından kaleme alınan İstemenin Esrarı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. İstemenin Esrarı kitabını 9786057531315 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. İstemenin Esrarı pdf oku indir.

İstemenin Esrarı pdf indir

İsteklerimizin Yüce Yaradan nezdinde kabul ve ret nedenlerini açıklıyor İstemenin Esrarı… Duaların etkisine dair pusula ilkeleri ortaya koyuyor.
 
Dua nasıl makbul olur? Yetenek yahut ihtiyaç diliyle, çılgınca, bilinçli, düzenli ve evrensel anlatımlarla dua nasıl güçlenir? Meleklerle yardımlaşmak, ilahi isimlere dayanmak, gıyabi dua dayanmak, gıyabi dua desteği almak için neler yapılabilir?  Şükürsüzlük, yılgınlık, hayalcilik, haset, eziyet, söz taşımak, şirk, sorumsuzluk, Yaradan’a güvensizlik, sabırsızlık ve hikmetsizlik duayı nasıl bozar?
 
Bir çiçek tohumu hal diliyle Yüce Yaradan’dan yardım diler de gökten gönderilen bir rüzgâr onu vadilere götürüp toprağa diker. Makbul dua, arştan yetişip kalbimizi kanatlandıracak böylesi bir ilahi rahmet rüzgârı çağrısıdır. Gözyaşları eşliğinde arşı titreten içten bir yakarışa karşılık, Yüce Yaradan adeta kâinatı seferber eder. Bazı büyük dualar insanlık tarihinin değişmesine vesile olmuştur.
 
Okuyucular şöyle yazdı: “Defalarca okumak ve okumak istiyorum.” “Kitabınızı okurken ne canımda can, ne el ve ayaklarımda derman kaldı.” “Bu kitabı okuyunca kalbim manevi bir havayla doldu taştı.” “Lakin bu kadar güzel bir anlatım olur.”

İstemenin Esrarı kitap özeti

İstemenin Esrarı pdf oku

İstemenin Esrarı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu