Çocuk Kitapları

İstanbul’u Okuyorum-Eyüpsultan Masalı Pdf indir

İstanbul’u Okuyorum-Eyüpsultan Masalı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 126 sayfadan oluşan İstanbul’u Okuyorum-Eyüpsultan Masalı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Muharrem Kaşıtoğlu tarafından kaleme alınan İstanbul’u Okuyorum-Eyüpsultan Masalı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19 cm ebatındadır. İstanbul’u Okuyorum-Eyüpsultan Masalı kitabını 9786051774077 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. İstanbul’u Okuyorum-Eyüpsultan Masalı pdf oku indir.

İstanbul’u Okuyorum-Eyüpsultan Masalı pdf indir

“Sahaya inmeden önce size ilk bilgileri burada vereceğim minik serçeler. O yüzden bugün masal anlatmayacağım. Buna gezilerimiz sona erena kadar ara vereceğiz. Şimdi beni can kulağıyla dinlemenizi, soracağınız sorularınız varsa anlatımım bitince sormanızı istiyorum. Hazırsanız başlayalım mı?
  
İlk olarak yaşadığımız ilçenin adından başlayacağız. Yaşadığımız bu ilçenin adı, Eyüpsultan’dır. Bunu tabi ki hepiniz biliyorsunuz. Lakin bu ismin nereden geldiğini bilmiyorsunuz.”
  
Minik serçelerin gözlerine yansıyan heyecanı yaşamak, onların kendileri gibi minik yüreklerinin yeni şeyler öğrenirken duyduğu hazzı duymak ve gökyüzünün maviliğinde kanat çırparken fazla özel bir yer olan Eyüpsultan ilçesini yakında zamandan tanımak ve İstanbul’a yeniden âşık olmak istemez misiniz?.. Cevabınız evet ise, minik serçeler yola çıkmak için sizleri bekliyor…

İstanbul’u Okuyorum-Eyüpsultan Masalı kitap özeti

İstanbul’u Okuyorum-Eyüpsultan Masalı pdf oku

İstanbul’u Okuyorum-Eyüpsultan Masalı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu