Çocuk Kitapları

İstanbul’da Tehlike / Serüven Peşinde 11 Pdf indir

İstanbul’da Tehlike / Serüven Peşinde 11 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 176 sayfadan oluşan İstanbul’da Tehlike / Serüven Peşinde 11 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Psikolog Tuncel Altınköprü tarafından kaleme alınan İstanbul’da Tehlike / Serüven Peşinde 11 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. İstanbul’da Tehlike / Serüven Peşinde 11 kitabını 9786059562324 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. İstanbul’da Tehlike / Serüven Peşinde 11 pdf oku indir.

İstanbul’da Tehlike / Serüven Peşinde 11 pdf indir

Serüven, Ufaklık’a farkında olmadan verilen bir cep telefonuyla başlar. Çocuklar kendilerini bir anda, İstanbul’u kan gölüne çevirmek isteyen terör örgütlerinin ortasında bulurlar. Teröristlerin asıl hedefi, dünyanın ileri gelen devlet başkanlarının da katıldığı Dünya Güvenlik Örgütü’nün İstanbul toplantısıdır.
Bunun yanı sıra, ölümcül bir gazın etkisindeki Ajan X için ölüm emri çıkarılmıştır. Kahramanlarımız, zor durumdaki bu ajana yardım ellerini uzatırlar. Hem onu içine düştüğü ölüm tuzağından çekip çıkarırlar hem de İstanbul’u ve tüm dünyayı teröristlerin pençesinden kurtarırlar.
Bu soluk kesici macerayı Ufaklık ve Gizem’le birlikte yaşamak için; HAYDİ ÇOCUKLAR, SERÜVEN PEŞİNE…

İstanbul’da Tehlike / Serüven Peşinde 11 kitap özeti

İstanbul’da Tehlike / Serüven Peşinde 11 pdf oku

İstanbul’da Tehlike / Serüven Peşinde 11 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu