Tarih Kitapları

İspanya: Bir Başka Avrupa Pdf indir

İspanya: Bir Başka Avrupa pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 256 sayfadan oluşan İspanya: Bir Başka Avrupa kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Gül Işık tarafından kaleme alınan İspanya: Bir Başka Avrupa isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13 x 19.5 cm ebatındadır. İspanya: Bir Başka Avrupa kitabını 9789753424998 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. İspanya: Bir Başka Avrupa pdf oku indir.

İspanya: Bir Başka Avrupa pdf indir


Akdeniz’in diğer ucunda, Türkiye’yle simetri yapan bir coğrafyada yer alıyor İspanya. Tarihinde ve kültüründe de bu simetrinin izlerini rahatlıkla bulabilinmekte. Avrupa deyince aklımıza gelenlerden bi hayli farklı, ile ilgili çok az şey bildiğimiz, ama tanıdığımızda biraz da kendimizi tanımamızı sağlayacak bir Avrupa ülkesi…
Gül Işık, kendi deneyim ve tanıklıklarının bunun yanında ülkenin başlıca yazar ve düşünürlerinin görüşlerine de yer vererek, İspanya’nın tarihsel ve kültürel kimliğini; bu farklı Avrupalılığın köklerini, gelişimini, etkileşimlerini, Ortaçağ’dan günümüze geçirdiği büyük macerası inceliyor.

İspanya: Bir Başka Avrupa kitap özeti

İspanya: Bir Başka Avrupa pdf oku

İspanya: Bir Başka Avrupa Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu