Edebiyat Kitapları

Işık Denizden Yansır Pdf indir

Işık Denizden Yansır pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 232 sayfadan oluşan Işık Denizden Yansır kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Okan Günay tarafından kaleme alınan Işık Denizden Yansır isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Işık Denizden Yansır kitabını 9786258446173 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Işık Denizden Yansır pdf oku indir.

Işık Denizden Yansır pdf indir

“İnsan yavrusunun doğumu için mucize diyorlar, bir de psikolojik doğumuna tanıklık etseler acaba ne derler?”
 
Uzman Psikolog Okan Günay Işık Denizden Yansır kitabında, genç bir kadın danışanının, Mana’nın çarpıcı öyküsüyle buluşturuyor bizleri.
Uzun senelera dayalı bu terapi yolculuğunda Mana’nın çevresini kuşatan umutsuzluk duvarlarını yıkma mücadelesine, inançlarını sorgulayışına, ruhsal çatışmalarına tanık olacaksınız.
Mana’nın aile içi şiddetle, sevgisizlikle kuşatılmış yaşamında, kurtuluş olarak görüp yeni bir tutsaklığa dönüşen evliliğinde yaşadıkları, sarsıcı ve bir o kadar da tanıdık gelecek sizlere.
 
Okan Günay, Mana’nın iç dünyasında bir bütünlük kurma ve yaşamını yeniden, kendisi için var etme mücadelesini bir roman sürükleyiciliğinde aktarırken bunun yanı sıra “normal” olanı, “gündelik” olanı sorgulatmayı başarıyor.
Üzerinde güvenle yaşadığımız “normallik” kıtası düşündüğümüz kadar sağlam mı acaba?  

Işık Denizden Yansır kitap özeti

Işık Denizden Yansır pdf oku

Işık Denizden Yansır Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu