Pdf Kitap

İnsanlarda İz Bırak Pdf indir

İnsanlarda İz Bırak pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 62 sayfadan oluşan İnsanlarda İz Bırak kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Songül Gökyar tarafından kaleme alınan İnsanlarda İz Bırak isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13 x 19.5 cm ebatındadır. İnsanlarda İz Bırak kitabını 9786254204913 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. İnsanlarda İz Bırak pdf oku indir.

İnsanlarda İz Bırak pdf indir

Ben yaşamımın aynasıyım, yaşamımda aynayım “Hayat size bir aynadır. Eğer siz hayata gülümserseniz, hayat da size gülümser.”
Hayattaki yaşamını iyileştirmek isteyen bütün insanlar ilk kez olumlu düşünmeyi öğrenmelidir.
Çünkü düşüncelerimiz inançlarımızı, inançlarımız davranışlarımızı, davranışlarımız da bizlerin çevre ile etkileşimini belirler. Zihni relaks sağlıklı olanların, bedenleri de emin olun daha sağlıklı olur. Bu durumda, olumlu düşünce insan yaşamın değerini ve zamanını de artırır.
Duygusal banka düşünce kabiliyeti öğrenilebilecek bir yetenektir.
Duygusal bankamızı geliştirmek için başkalarının tecrübelerinden yararlanmak etkili bir birinci adım olur.
Dolayısıyla, çevredeki iyimser düşünen insanları belirleyip, onları örnek alarak olumlu düşünce kabiliyetini daha da ilerletmeye yardımcı olmaktadıruz.
Pozitif olumlu düşünme kabiliyetini kazanmak için birinin ilk kez kendisiyle barışık olması ve kendisini sevmesi gereklidir.

İnsanlarda İz Bırak kitap özeti

İnsanlarda İz Bırak pdf oku

İnsanlarda İz Bırak Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu