Pdf Kitap

İnsan Kaynakları Yönetiminde NLP Pdf indir

İnsan Kaynakları Yönetiminde NLP pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 272 sayfadan oluşan İnsan Kaynakları Yönetiminde NLP kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Elvan Acar tarafından kaleme alınan İnsan Kaynakları Yönetiminde NLP isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. İnsan Kaynakları Yönetiminde NLP kitabını 9789758515998 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. İnsan Kaynakları Yönetiminde NLP pdf oku indir.

İnsan Kaynakları Yönetiminde NLP pdf indir

NLP metotlarıni uygulamanın kişisel gelişime katkıları artık kabul edilir bir gerçektir. Bireye her alanda avantaj sağlayan bu teknikler göz önünde bulundurularak oluşturulacak İnsan Kaynakları Yönetimi, şuana dek olduğundan çok daha etkin bir yapıya kavuşacaktır. Bunun yanı sıra her düzeyde çalışan yönünden da olumlu katkıları bulunacağını savunan yazar, bu teknikleri büyük bir titizlikle İnsan Kaynakları Uygulamalarına uyarlamıştır.

NLP metotlarınin İnsan Kaynakları Uygulamalarında kullanılması;
Çalışanlara duygularının ve düşüncelerinin kontrolünü ellerinde bulundurmayı,
Kendilerini daha kolay ifade edebilmeyi,
Kendi kendilerine motive olmayı ve iş dostlarını da motive etmeyi,
Potansiyellerinin farkında olmayı,
Belirlediği hedeflere emin adımlarla ilerlemeyi,
Problem çözmede daha yeterli ve yapıcı olmayı sağlayacaktır.

NLP teknikleri, yalnızca bir kişisel gelişim yöntemi olmanın çok ötesinde, bir organizasyonel gelişim yöntemidir. Bireysel ve kurumsal müthişliğe ulaşmanın en bi hayli hızlı ve kalıcı yolunu bu kitapta bulabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Yönetiminde NLP kitap özeti

İnsan Kaynakları Yönetiminde NLP pdf oku

İnsan Kaynakları Yönetiminde NLP Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu