Pdf Kitap

İnsan Hurdalığı / Kendini Bulmaktan Haddini Bilmeye Pdf indir

İnsan Hurdalığı / Kendini Bulmaktan Haddini Bilmeye pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 172 sayfadan oluşan İnsan Hurdalığı / Kendini Bulmaktan Haddini Bilmeye kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kerem Engin tarafından kaleme alınan İnsan Hurdalığı / Kendini Bulmaktan Haddini Bilmeye isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21.5 cm ebatındadır. İnsan Hurdalığı / Kendini Bulmaktan Haddini Bilmeye kitabını 9786056973796 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. İnsan Hurdalığı / Kendini Bulmaktan Haddini Bilmeye pdf oku indir.

İnsan Hurdalığı / Kendini Bulmaktan Haddini Bilmeye pdf indir

Derdi büyük olanların ufku da umudu da büyük olur. Dertlenmek, çileye talip olup kafa konforunu bozma pahasına çaba göstermektir. Derdimiz ve davamız insandır diyoruz. Gayemiz insanın birbirini ayrıştırıp ötekileştiren, aşağılayıp hakaret eden yahut ölçüsüzce yüceltip eleştirilmez kılan aşırı tutumfanna itiraz etmektir. İnsanı kimliksizleştirip hiçleştiren, değersizleştirip hurdaya dönüştüren tüm çarpık anlayışlara karşı çağrımız vicdana dönmeyedir.
Eğer kaybetmezsek adaleti, barışı ve merhameti… Tüketmezsek insani değerlerimizi, vicdana dönmemiz olabilecek olacak. Yitirmezsek evlerimizi, ailelerimizi ve toplumumuzu… Harcatmaz sak nefislerimizi ve kaptırmazsak nesillerimizi her gün çoğalan bu devasa İnsan hurdalığına. O zaman, İnsanı kurtarma İmkanımız olacaktır. Kurtulacaktır elbet İnsan; yeniden kendine ve kimliğine, özüne ve sözüne, merhamete ve muhabbete döndüğünde… Kurtulacaktır; kalbine dönüp kelama uyduğunda… Kıbleye yönelip İstikamet üzere yaşadığında.

İnsan Hurdalığı / Kendini Bulmaktan Haddini Bilmeye kitap özeti

İnsan Hurdalığı / Kendini Bulmaktan Haddini Bilmeye pdf oku

İnsan Hurdalığı / Kendini Bulmaktan Haddini Bilmeye Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu