Ders Kitapları

İngilizce YDS Kelime Sihirbazı Pdf indir

İngilizce YDS Kelime Sihirbazı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Karton Kapak sayfadan oluşan İngilizce YDS Kelime Sihirbazı kitabı 1. Hm. Kağıt olarak çıkarılmıştır. Murat Türk tarafından kaleme alınan İngilizce YDS Kelime Sihirbazı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve ebatındadır. İngilizce YDS Kelime Sihirbazı kitabını 9786052268032 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. İngilizce YDS Kelime Sihirbazı pdf oku indir.

İngilizce YDS Kelime Sihirbazı pdf indir

YDS KELİME SİHİRBAZI adlı bu kitap, öncedenden KPDS/ÜDS ve benzeri sınavların yerini alan YDS sistemi, içeriği ve tarzının birebir uygulamasının bir sonucu olarak hazırlanmıştır. Yeni adıyla Yabancı Dil Bilgisi Seviye Belirleme Sınavı (YDS) olan bu sınav, ilk kez kelime bilgisinin son derece iyi olmasını gerektiren bir sınavdır. Sınav öncesinde kapsamlı, bol alıştırmalı ve YDS değerinde ve ayarında bol test çözümünün, YDS’de başarı için olmazsa olmaz bir şart olduğu açıktır. Bu kitap, kelime sorularından paragraf sorularına kadar YDS’de sorulan tüm sorularda kullanılan bütün akademik (academic) ve üst düzey (advanced) sözcükleri sistematik, kolay anlaşılır ve kolay öğrenilir Şekilde taramaktadır.

Yaklaşık 4000 kelimenin tarandığı bu kitapla sınava bir araya getirilen bir aday, sözcüklerin hem anlamını öğrenir, özel kullanımlarını görür, hem de YDS’de sorulan durumlarını inceler, ardından da test ve eşmanalı kelime eşleştirme alıştırmalarıyla tüm sözcüklere hakim hale gelir. “Modules” adını verdiğimiz çalışma ile de bu sözcükler sistematik ve YDS zorluğunda tekrar ölçülür. Son bölümdeki Revision Test’leriyle de aday, YDS tarzında bol test çözme olanağına kavuşur.

Bu kitapta bunun bunun yanında, kendi alanında İLK KEZ kullanılan, QR CODE (Kare Kod) uygulaması kullanılmıştır. iOs ve Android uyumlu mobil cihaz kullanıcıları, testleri ve alıştırmaları çözerken İNTERAKTİF olarak yanıtları anında CEP TELEFONLARINDA görebilirler. Bu uygulama, yanıtları bir an önce görmek isteyen fakat kitabın arkasından sıra sıra bakmakla uğraşmak istemeyen ve bir sorunun cevabına bakarken diğer yanıtları da görmek istemeyen adaylar için hazırlanmıştır.

Bu kitap ile hazırlanarak kelime çalışmasını tamamlayacak adaylar, YDS’ye girdiklerinde okudukları tüm soruları rahatlıkla anlayacak ve rahatça soruları çözebileceklerdir. Kelime bilgisini arttırmadan sınava bir araya getirilen bir adayın, hangi taktik, şifre, strateji vs. ile çalışırsa çalışsın, başarılı olması olabilecek değildir.

Bu kitabın hazırlanmasında bana ister maddi ister manevi anlamda sürekli olarak destek veren, soru kontrollerini ve okumalarını bizzat yapan sevgili eşim ve kıymetli meslektaşım Yeditepe Üniversitesi İngilizce Öğretim Görevlisi SUNAY AKYÜREK TÜRK’e şükranlarımı sunuyorum.

Murat Türk

İngilizce YDS Kelime Sihirbazı kitap özeti

İngilizce YDS Kelime Sihirbazı pdf oku

İngilizce YDS Kelime Sihirbazı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu