Pdf Kitap

İngilizce Dilbilgisi Pratik Konuşma İş İngilizcesi Pdf indir

İngilizce Dilbilgisi Pratik Konuşma İş İngilizcesi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Karton Kapak sayfadan oluşan İngilizce Dilbilgisi Pratik Konuşma İş İngilizcesi kitabı 1. Hm. Kağıt olarak çıkarılmıştır. Dr. Gözde Mert tarafından kaleme alınan İngilizce Dilbilgisi Pratik Konuşma İş İngilizcesi isimli kitap İNGİLİZCE,TÜRKÇE dilinde ve ebatındadır. İngilizce Dilbilgisi Pratik Konuşma İş İngilizcesi kitabını 9786057604217 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. İngilizce Dilbilgisi Pratik Konuşma İş İngilizcesi pdf oku indir.

İngilizce Dilbilgisi Pratik Konuşma İş İngilizcesi pdf indir

Modern ülkeler, okullarında verdikleri eğitim ile üç grup birey yetiştirmeyi amaçlarlar. İlki mesleki uzmanlığa sahip bireyler, ikincisi teknoloji kullanan uzman kişiler ve üçüncüsü ise inceleme yapan uzman kişilerdır. 

Eğitim, bireyler için gereklidir ama yeterli değildir. Kendi kendine öğrenen ve kendi kendine düşünen bireyler olmak, entelektüel sermayenizin sürekli olarak gelişmesine neden olmaktadır. 
Balakalı bireyler, diğer herkesten farklılaşırlar. Bilgiyi bulunduğunuz yerde bekleyerek aramanız artık bu çağda yeterli değildir. Bilgiyi, bütün dünya çapında aramalısınız. Bunun için tek bir şeye gereksiniminiz mevcuttur: o da teknoloji dilini 
bilmelisiniz, yani bugün için İngilizce’yi.

Bazı coğrafyalarda bulunan bireyler , yaşamak için İngilizce öğrenmeye mecburdurlar. İngilizce ‘yi bilmek, yaşamak için size, dünya çapında mühim fırsatlar sunar.

Bu kitap, cep telefonlarınızla her zaman izleyebileceğiniz videolarla eşleştirilmiş olan ve geniş bir yelpazede bulunan konularıyla, İngilizce’yi kolay bir biçimde öğrenmeniz, duymanız, görmeniz ve konuşmanız için hazırlanmıştır.

İngilizce Dilbilgisi Pratik Konuşma İş İngilizcesi kitap özeti

İngilizce Dilbilgisi Pratik Konuşma İş İngilizcesi pdf oku

İngilizce Dilbilgisi Pratik Konuşma İş İngilizcesi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu