Edebiyat Kitapları

İnanç Pdf indir

İnanç pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 168 sayfadan oluşan İnanç kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Falih Rıfkı Atay tarafından kaleme alınan İnanç isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. İnanç kitabını 9786057531209 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. İnanç pdf oku indir.

İnanç pdf indir

Falih Rıfkı Atay, elinizdeki bu kitabında okurları için;
“Beni okuyanların şunları da bilmelerini isterim: Ben hiçbir ortaklıkta hisseli değilim. Hiçbir bankanın, fabrikanın, şirketin, gazetenin kazancı ile alakalı değilim. 1917’den beri Rusya’ya birkaç defa gidip gelerek ve Moskova’da oturup, ardından onun örnekliği ile türemiş olanları görerek ve Batı sosyalizminin bu derslere göre nasıl kendi kendini gözden geçirmekte olduğuna bakarak edindiğim inançları yaymaya çalışıyorum. Elli şu kadar yıldan beri de savaşlarımın tek dayanağı, inancım olmuştur.” diyor.
İnanç; Falih Rıfkı Atay’ın, dünyaya yön veren ideolojilerin, politikaların ve bireylerin toplumlar üzerindeki tesirini anlatan ve döneminin Türkiye’sine ışık tutan değerlendirmelerini onun ‘inanç’ perspektifinden okumak isteyenler için eşsiz bir eser niteliğindedir.

İnanç kitap özeti

İnanç pdf oku

İnanç Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu