Akademik Kitaplar

İletişim Çalışmaları Serhat Ulağlı Motto Yayınları Pdf indir

İletişim Çalışmaları Serhat Ulağlı Motto Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  İletişim Çalışmaları Serhat Ulağlı Motto Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Motto Yayınları aracılığıyla çıkarılan İletişim Çalışmaları Serhat Ulağlı Motto Yayınları Kitabı 222 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan İletişim Çalışmaları Serhat Ulağlı Motto Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Ocak 2020 nolu ISBN numarasına sahip İletişim Çalışmaları Serhat Ulağlı Motto Yayınları kitabının yazarı Serhat Ulağlıİletişim Çalışmaları Serhat Ulağlı Motto Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

İletişim Çalışmaları Serhat Ulağlı Motto Yayınları Kitabı Pdf indir

Tüm sınırların ortadan kalktığı günümüz dijital toplumunda, toplumun bu dönüşüme nasıl direneceği veya nasıl adapte bulunacağı soruları iletişim bilimini daha mühim hale getirip, çalışma alanını her geçen gün daha da genişletmektedir. Elinizdeki eserde de; sosyal kültürün hızla dijital kültüre dönüştüğü bu geçiş zamanında, dönüşüme nasıl adapte olunacağı ve dijital toplum çağında bireylerarası iletişimin nasıl yönlendirileceği konularına değinilmek istenilmiştir.

Bu bağlamda, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi ve farklı üniversitelerin öğretim elemanları ile lisansüstü öğrencilerinin bir araya gelerek bireylerarası iletişim disiplinine mütevazı bir katkı sağlamak maksadıyla kaleme aldıkları bu çalışma, iletişim alanına ilgi duyanlar için bir yol haritası niteliğindedir. Bu eser; kültürlerarası iletişimden, bireylerarası iletişime, bireyin dış dünyayı nasıl algıladığından, kurumsal kültür ve ilişki yönetimine, medya eleştirisinden, etkili iletişime birden fazla alanda bir seçki sağlamaktadır.

Etiketler: İletişim Çalışmaları Serhat Ulağlı Motto Yayınları Pdf oku , İletişim Çalışmaları Serhat Ulağlı Motto Yayınları Pdf kitap indir, İletişim Çalışmaları Serhat Ulağlı Motto Yayınları pdf oku ücretsiz, İletişim Çalışmaları Serhat Ulağlı Motto Yayınları kitap indir ücretsiz, İletişim Çalışmaları Serhat Ulağlı Motto Yayınları pdf indir yandex, İletişim Çalışmaları Serhat Ulağlı Motto Yayınları pdf oku özet, İletişim Çalışmaları Serhat Ulağlı Motto Yayınları kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu