Çocuk Kitapları

İlahi Komedya: Cehennem Pdf indir

İlahi Komedya: Cehennem pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan İlahi Komedya: Cehennem kitabı 64 olarak çıkarılmıştır. Dante Alighieri tarafından kaleme alınan İlahi Komedya: Cehennem isimli kitap 9789752566156 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. İlahi Komedya: Cehennem kitabını 17.10.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. İlahi Komedya: Cehennem pdf oku indir.

İlahi Komedya: Cehennem pdf indir

“Dante’nin günahkârlar için bu kadar farklı cezalar düşünmesine hayret ettim.” Luigi, 11
“İçeri giren her kimse, dışarıda bıraksın her umudu.”
 
Genç ve tecrübeli olmayan kahramanımız Dante, derin bir uykudan uyanınca kendini soğuk, karanlık bir ormanda buluyor. Daha nerede bulunduğunu anlayamadan bir leopar, bir aslan, sonra da bir dişi kurt yolunu kesiyor. Her şey daha da kötüye gidiyor ve Dante bu kutsal yolculukta Cehennem’in derinliklerine kadar iniyor. Buraya neden geldi, Cehennem’den canlı kurtulabilecek mi?
Dante yolculuğu sırasında akla gelebilecek en kötü günahkârlarla karşılaşıyor ve Tanrı’nın onları nasıl cezalandırdığına tanık oluyor.
Çevresindekiler acı içinde kıvranıp feryat etse de buradan kurtulabilmesi için Dante’nin metin olması gerekiyor, yoksa umudun yittiği bu yerde kendi de yitip gidebilir.

Dante bu yolculukta kimlerle karşılaşacak, neler öğrenecek?

İlahi Komedya: Cehennem kitap özeti

İlahi Komedya: Cehennem pdf oku

İlahi Komedya: Cehennem Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu