Akademik Kitaplar

İç Mimarlıkta İç Mekan Çizimi ve Sunumu Ro Spankie Literatür Yayıncılık Pdf indir

İç Mimarlıkta İç Mekan Çizimi ve Sunumu Ro Spankie Literatür Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  İç Mimarlıkta İç Mekan Çizimi ve Sunumu Ro Spankie Literatür Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Literatür Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan İç Mimarlıkta İç Mekan Çizimi ve Sunumu Ro Spankie Literatür Yayıncılık Kitabı 175 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. Kuşe Kağıt baskı ile çıkan İç Mimarlıkta İç Mekan Çizimi ve Sunumu Ro Spankie Literatür Yayıncılık kitabı 16.00×23.00 cm‘dir. Ekim 2012 nolu ISBN numarasına sahip İç Mimarlıkta İç Mekan Çizimi ve Sunumu Ro Spankie Literatür Yayıncılık kitabının yazarı Ro Spankieİç Mimarlıkta İç Mekan Çizimi ve Sunumu Ro Spankie Literatür Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

İç Mimarlıkta İç Mekan Çizimi ve Sunumu Ro Spankie Literatür Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Kitap Tasarım süreci, Düşünce çizimi, Ölçülü çizim, Mekânı Çizmek, Etkileri Çizmek, Melez teknikler başlıklarıyla altı bölümden bir araya gelmektedir. 176 sayfalık kitabın ana metnini izleyen ve 49 terimi içeren bir sözlük bulunmaktadır.

Bu kitap, iç mekânın çizimler ve modeller aracılığıyla sunumunu anlatır. İç mimarlık disiplini şekil, yapı ve malzeme ile mekân anlayışı ve kullanılmasıyla alakalıdir. İç mekânı çizmek ve sunmak bundan dolayı zordur çünkü çizilen yalnızca şekil değil, şekilin oluşturduğu mekândır. Biçim çizgilerle kâğıda aktarılabilir ama mekân kâğıt üzerinde nasıl anlatılır? Literatür İç Mimarlık Temelleri Dizisi, iç mimariye ve iç mimarinin altında yatan fikirlere giriş niteliğindeki kaynak kitaplardan bir araya gelmektedir. Kitap içinde temel teorileri desteklemek üzere seçilen örneklerde, modern çalışmalardan ayrıntılı detay ve incelemeler sunulmuştur. Böylelikle, kitap tüm iç mimari, tasarım öğrencilerine ve bu konuya ilgi duyan genel okuyucu kitlesine kıymetli bir kaynak sunar. Bu serideki üçüncü kitap olan İç Mekân Çizimi ve Sunumu, çizim ve modelleme aracılığıyla iç mekânın çizilmesi ve sunulmasına giriş yapar. Kitapta birden fazla yöntem ve çizim çeşidi tanıtılır, bunları anlamanın ve kullanmanın metotları anlatılır. Güncel ve geleneksel işlerin geniş bir şekilde incelemeleriyle temel kuramlar desteklenmiştir, kitap iç mekânı sunma metotları üzerine öğretici ve esin verici bir rehberdir.

Öne çıkan başlıklar: tasarım süreci, program özeti, uzay-zaman, esin, çizge(diyagram), ölçek ve oran, ortografik izdüşüm, aksonometrik ve izometrik, detay, perspektif, fiziksel model, dijital model, CADCAM, etki, melez teknikler, kolaj ve montaj, malzemeler, görsel senaryo, sayfa düzeni, konsept panosu.

Katkıda bulunanlar: Ron Arad Associates, Studio Myerscough, Elastik, muf architcture/art, Steven Holl Architects, FLC/ADAGP, Foundation Le Corbusier, Penelope Haralambidou, Alvar Alto Museum, Emily Pitt, Orit Sarfatti, Matt Clay, Mami Sayo, Silvia Ullmayer, RIBA Libarary Drawings, Sauerbruch Hutton Architects

Etiketler: İç Mimarlıkta İç Mekan Çizimi ve Sunumu Ro Spankie Literatür Yayıncılık Pdf oku , İç Mimarlıkta İç Mekan Çizimi ve Sunumu Ro Spankie Literatür Yayıncılık Pdf kitap indir, İç Mimarlıkta İç Mekan Çizimi ve Sunumu Ro Spankie Literatür Yayıncılık pdf oku ücretsiz, İç Mimarlıkta İç Mekan Çizimi ve Sunumu Ro Spankie Literatür Yayıncılık kitap indir ücretsiz, İç Mimarlıkta İç Mekan Çizimi ve Sunumu Ro Spankie Literatür Yayıncılık pdf indir yandex, İç Mimarlıkta İç Mekan Çizimi ve Sunumu Ro Spankie Literatür Yayıncılık pdf oku özet, İç Mimarlıkta İç Mekan Çizimi ve Sunumu Ro Spankie Literatür Yayıncılık kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu