Pdf Kitap

Hz. Peygamberi Yeniden Düşünmek Pdf indir

Hz. Peygamberi Yeniden Düşünmek pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 304 sayfadan oluşan Hz. Peygamberi Yeniden Düşünmek kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Yasin Pişgin tarafından kaleme alınan Hz. Peygamberi Yeniden Düşünmek isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Hz. Peygamberi Yeniden Düşünmek kitabını 9786050837155 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hz. Peygamberi Yeniden Düşünmek pdf oku indir.

Hz. Peygamberi Yeniden Düşünmek pdf indir

Hz. Peygamber’e uymak; zerreden küreye, tepeden tırnağa, iğneden ipliğe bütün eşyayı kuşatan derin bir nazar, merhamet, marifet, muhabbet ve gayret yüklü bir aksiyondur.
Bugün Efendimiz’i (sav) anlamak, somut ve spesifik birtakım sünnetleri yaşamımıza tatbik etme ile başlayan ama burada kalmaması gereken, Efendimiz’in (sav) nazarıyla, hassasiyetiyle, derdiyle, değerleriyle insana, topluma, havadaki kuşa, denizdeki balığa, saksıdaki çiçeğe, sokaktaki köpeğe, kediye hasılı iğneden ipliğe her şeye Onun ümmeti bulunduğumuzun şuuru ve nazarıyla bakmak demektir.
Hz. Peygamber aşk ile özdeştir. Onun sünnetine uyarak Onu sevmeyen, Onun sevgisiyle içini ısıtmayan, hiç kimseyle ünsiyet kuramaz; hakikatte kendi nefsinden başka hiç kimseyi de sevemez.
Onun sünneti ümmet duvarının her bir tuğlasını birbirine bağlayan harçtır. Onun sünnetine uymadan Ona ümmet olunamaz.
O halde şimdi Hz. Peygamber’i “Yeniden” Düşünmek, şimdi ümmet olmak vaktidir…

Hz. Peygamberi Yeniden Düşünmek kitap özeti

Hz. Peygamberi Yeniden Düşünmek pdf oku

Hz. Peygamberi Yeniden Düşünmek Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu