Çocuk Kitapları

Hz.Erkam / Peygamberimizin arkadaşları 5 Pdf indir

Hz.Erkam / Peygamberimizin dostları 5 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Karton Kapak sayfadan oluşan Hz.Erkam / Peygamberimizin dostları 5 kitabı 1. Hm. Kağıt olarak çıkarılmıştır. Amine Kevser Karaca Ayşe Yıldız Yıldırım tarafından kaleme alınan Hz.Erkam / Peygamberimizin dostları 5 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve ebatındadır. Hz.Erkam / Peygamberimizin dostları 5 kitabını 9789753899765 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hz.Erkam / Peygamberimizin dostları 5 pdf oku indir.

Hz.Erkam / Peygamberimizin dostları 5 pdf indir

Ali, Âmine ve Ayşe, büyük büyük dedeleri Osman’ın tıpkı Hz. Osman gibi Kur’an okumayı ve öğretmeyi önemsediğini, etrafındaki her çocuğa Kur’an armağan ettiğini öğrendiler. Siz de yumuşak huylu, güzel ahlaklı, güzel konuşan ve hafız olan Hz. Osman’ı tanımayanedersiniz? 
Ayşe, Âmine ve Ali, her çocuk gibi meraklı üç kardeş. Güven Ailesi, Peygamberimiz’in dostlarını hayatlarının içine dâhil eden biraile.

Animasyon tadındaki renkli resimli hikâyeleriyle, her kitabın ardındaki etkinliklerle hem yetişkinlerin hem çocukların elinden düşmeyecek bir set… Güzel ahlakı ve değerlerimizi, eskimeyen örnekler üzerinden çocuklarınıza anlatmak isteğe göre Peygamberimizin Arkadaşları ile tanışmalı ve çocuklarınızı da tanıştırmalısınız.

Hz.Erkam / Peygamberimizin dostları 5 kitap özeti

Hz.Erkam / Peygamberimizin dostları 5 pdf oku

Hz.Erkam / Peygamberimizin dostları 5 Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu