Çocuk Kitapları

Hz. Ali (a.s.) / 14 Masumun Hayatı(3) Pdf indir

Hz. Ali (a.s.) / 14 Masumun Hayatı(3) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 40 sayfadan oluşan Hz. Ali (a.s.) / 14 Masumun Hayatı(3) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Zehra Abdi tarafından kaleme alınan Hz. Ali (a.s.) / 14 Masumun Hayatı(3) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 16.5 x 23.5 cm ebatındadır. Hz. Ali (a.s.) / 14 Masumun Hayatı(3) kitabını 9786257055482 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hz. Ali (a.s.) / 14 Masumun Hayatı(3) pdf oku indir.

Hz. Ali (a.s.) / 14 Masumun Hayatı(3) pdf indir

Elinizdeki bu eser çocuklarımıza Hz. Muhammed(s.a.a.) ve Ehl-i Beyt’inin yaşamını ifade etmektedir. Çocuklarımız için bir araya getirilen 14 farklı kitap; sade, keyifli ve öğretici bir dille yazılmış ve anlatılan konuların çocukların zihninde yer edinmesi maksadıyla hikayelere uygun olarak resimler çizilmiştir. Çocuklar kitapları okurken o dönemi kendi zihin dünyalarında canlandıracak ve büyük şahsiyetlerle daha iyi bir bağ kurabileceklerdir.
Kitapları okuyup bitiren çocuklarımızın kendilerini değerlendirmeleri için Hekimane Soru Kitaplığı mobil uygulaması kullanımlarına sunulmuştur. Yenilikçi bir vizyonla bir araya getirilen bu uygulamayı yazımızın detayında bulunan karekoduyla indirerek her kitap için bir araya getirilen soruları yanıtlayabilir ve puanlarınızı gözlemleyebilirsiniz.

Hz. Ali (a.s.) / 14 Masumun Hayatı(3) kitap özeti

Hz. Ali (a.s.) / 14 Masumun Hayatı(3) pdf oku

Hz. Ali (a.s.) / 14 Masumun Hayatı(3) Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu