Çocuk Kitapları

Huysuz, Sakar ve Yalnız Bay Kuş’un İsola’daki Anıları Pdf indir

Huysuz, Sakar ve Yalnız Bay Kuş’un İsola’daki Anıları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 64 sayfadan oluşan Huysuz, Sakar ve Yalnız Bay Kuş’un İsola’daki Anıları kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Almila Aydın tarafından kaleme alınan Huysuz, Sakar ve Yalnız Bay Kuş’un İsola’daki Anıları isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Huysuz, Sakar ve Yalnız Bay Kuş’un İsola’daki Anıları kitabını 9789752111677 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Huysuz, Sakar ve Yalnız Bay Kuş’un İsola’daki Anıları pdf oku indir.

Huysuz, Sakar ve Yalnız Bay Kuş’un İsola’daki Anıları pdf indir

Baykuş Bay Kuş, diğer baykuşlardan biraz farklı. Pek öyle cesur ve becerikli bir diğerideğil. Aslını söylemek gerekirse çok sakar ve korkak. Arkadaş canlısı da sayılmaz, hatta bi hayli huysuz ve yalnız. Üstelik tüylerinin rengi de diğer baykuşlar gibi gri, siyah, beyaz veya alacalı değil. Koyu pembe. Boya kutusunu devirip altında kaldığından beri. İsola adındaki tropikal bir adada yaşıyor. Birbirinden leziz meyvelere bayılıyor. Günlerini bilgiç baykuş Sapientone, havalı papağan Roni ve tatlı ikizlerle birlikte geçiriyor.
Azılı bukalemuna yemlerini kaptırmak, sandviçe meraklı ornitorenkle karşılaşmak ve Roni’yi korsanların elinden kurtarmak onun için sıradan olaylar. En çok sevdiği şey ise çocuklar. Sevimli, sorumluluk sahibi, akıllı ve uslu çocuklar… Adadaki her çocuğun onu çok tatlı bulmasını bekliyor. Hem de çok uzun süredir bekliyor… Bir baykuşun başına gelebilecek en olağanüstü ve gülünç hadiseleri okumaya hazır mısınız? Lakin okurken bir şeyi unutmayın! O sıradan bir baykuş değil, o Bay Kuş.

Huysuz, Sakar ve Yalnız Bay Kuş’un İsola’daki Anıları kitap özeti

Huysuz, Sakar ve Yalnız Bay Kuş’un İsola’daki Anıları pdf oku

Huysuz, Sakar ve Yalnız Bay Kuş’un İsola’daki Anıları Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu