Pdf Kitap

Hurma Risalesi Pdf indir

Hurma Risalesi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 152 sayfadan oluşan Hurma Risalesi kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kemal Özer tarafından kaleme alınan Hurma Risalesi isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Hurma Risalesi kitabını 9786258094237 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hurma Risalesi pdf oku indir.

Hurma Risalesi pdf indir

Kemâl Özer Hurma Risâlesi’nde okuru sağlıklı beslenmeye, şifa bulmaya, ‘hurma’ yemeye davet ediyor!
Mucize meyve ‘hurma’yı A’dan Z’ye tanıtan Özer, hurmanın zengin içinden, İslam dinindeki öneminden, içinde şifa deposu hurma meyvesinin bulunduğu tariflerden, hangi zararlı besinlere alternatif olduğundan ve faydalarından bahsederek, hurmanın çağımızın en büyük problemlerine “Anti-diyabet, Anti-oksidan, Anti-kanser, Anti-mikrobiyal ve Üreme destekleyici” donanımlarıyla çare olduğunu bildiriyor!
“Bu çalışmamızda hurmanın besleyiciliği ve hafızayı güçlendirmesinin bunun yanında iktidarsızlık, kısırlık, kanser, diyabet, ülser, yüksek tansiyon, böbrek hastalıkları gibi hastalıklara etkisi ele alınıyor. Hurma ile ilgiliki kelime zenginliği, hurma türlerinin isimleri, bebeğin doğar doğmaz hurma ile tahnîk edilmesi, hurma ilkâhı, gebelikle irtibatı gibi hususlar ‘efrâdını câmi, ağyârını mâni’ sayılabilecek bir biçimde dercedilmeye çalışıldı. Bu husus öylesine derya deniz ki, tabi ki daha fazlası da gerektir.”
Kemâl Özer

Hurma Risalesi kitap özeti

Hurma Risalesi pdf oku

Hurma Risalesi Pdf indir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu