Çocuk Kitapları

Huckleberry Finn’in Maceraları Pdf indir

Huckleberry Finn’in Maceraları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Huckleberry Finn’in Maceraları kitabı 168 olarak çıkarılmıştır. Mark Twain tarafından kaleme alınan Huckleberry Finn’in Maceraları isimli kitap 9789752522046 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Huckleberry Finn’in Maceraları kitabını 13.02.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Huckleberry Finn’in Maceraları pdf oku indir.

Huckleberry Finn’in Maceraları pdf indir

Mark Twain’in klasik macera ve kaçış hikâyesi, günümüz okurları için sürükleyici bir biçimde yeniden anlatılıyor ve yazıldığı ilk günkü kadar taze ve heyecan verici olmayı başarıyor.
 
Huckleberry Finn, babasından kaçabilmek için kendine sahte bir ölüm hazırlar ve ormanda yabanıl bir hayat sürmeye başlar. Çok geçmeden, Jim isimli kaçak köleyle karşılaşır. İki dışlanmış insan, özgürlük arayışı içinde, kudretli Mississippi Nehri’nin kıyılarında tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Huck, yaşadığı maceraları ve yol boyunca karşı karşıya geldiğı müthiş karakterleri kaleme alarak, en büyük Amerikan klasiklerinden birini yaratır.

Huckleberry Finn’in Maceraları kitap özeti

Huckleberry Finn’in Maceraları pdf oku

Huckleberry Finn’in Maceraları Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu