Bilgisayar Kitapları

HTML5 ve CSS3 Fahrettin Erdinç Pusula Yayıncılık Pdf indir

HTML5 ve CSS3 Fahrettin Erdinç Pusula Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  HTML5 ve CSS3 Fahrettin Erdinç Pusula Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Pusula Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan HTML5 ve CSS3 Fahrettin Erdinç Pusula Yayıncılık Kitabı 264 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan HTML5 ve CSS3 Fahrettin Erdinç Pusula Yayıncılık kitabı 16.50×24.00 cm‘dir. Ocak 2021 nolu ISBN numarasına sahip HTML5 ve CSS3 Fahrettin Erdinç Pusula Yayıncılık kitabının yazarı Fahrettin ErdinçHTML5 ve CSS3 Fahrettin Erdinç Pusula Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

HTML5 ve CSS3 Fahrettin Erdinç Pusula Yayıncılık Kitabı Pdf indir

HTML 5 ve CSS 3; web sayfası hazırlarken kullanılabilecek en yeni araçlar.

Fahrettin Erdinç, web tasarımına ve HTML’e yeni başlayanları hedef alarak yazdığı bu kitapta, fazla teoriye kaçmadan, konuya odaklanarak, kolay anlaşılacak örneklerle web tasarım mantığını anlatıyor, HTML 5 ve CSS 3’ün yeni olanaklarını örneklerle okura sunuyor.

Kitapta Web sayfalarının oluşturulması süreci anlatılırken, Steve Champeon’ın “Aşamalı Geliştirme” yaklaşımını kullanıldı. Bu yaklaşımda amaç, önce basit bir sayfa oluşturup zamanla eklemeler yaparak daha karmaşık sayfalar oluşturmaktır. Bu yöntemde, önce HTML kodları yazılıyor ve okurla birlikte doğru çalışıp çalışmadığı test ediliyor. Daha sonra CCS kodları eklenip sayfa daha görsel hale getiriliyor. En son da Javascript ve alakalı kütüphaneleri tercih ederek daha etkileşimli sayfalar oluşturuluyor.

Fahrettin Erdinç, web teknolojisinin en yeni araçlarını tercih ederek, web sayfası tasarımının temel mantığını herkesin anlayabileceği bir biçimde sıra sıra anlatıyor. Bu da kitabı, hiç HTML ve CSS bilmeyip öğrenmek isteyen yahut var olan HTML/CSS bilgisini geliştirmek isteyenler için ideal başvuru kaynağı haline getiriyor.

Etiketler: HTML5 ve CSS3 Fahrettin Erdinç Pusula Yayıncılık Pdf oku , HTML5 ve CSS3 Fahrettin Erdinç Pusula Yayıncılık Pdf kitap indir, HTML5 ve CSS3 Fahrettin Erdinç Pusula Yayıncılık pdf oku ücretsiz, HTML5 ve CSS3 Fahrettin Erdinç Pusula Yayıncılık kitap indir ücretsiz, HTML5 ve CSS3 Fahrettin Erdinç Pusula Yayıncılık pdf indir yandex, HTML5 ve CSS3 Fahrettin Erdinç Pusula Yayıncılık pdf oku özet, HTML5 ve CSS3 Fahrettin Erdinç Pusula Yayıncılık kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu