Pdf Kitap

Hızlı Yaşlandıran 18 Hata Pdf indir

Hızlı Yaşlandıran 18 Hata pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 352 sayfadan oluşan Hızlı Yaşlandıran 18 Hata kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Uzm. Dr. Eyyüb Yılmaz tarafından kaleme alınan Hızlı Yaşlandıran 18 Hata isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Hızlı Yaşlandıran 18 Hata kitabını 9786051513478 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hızlı Yaşlandıran 18 Hata pdf oku indir.

Hızlı Yaşlandıran 18 Hata pdf indir

“Doğru bir besinin onaramayacağı hücre yok.
Yanlış bir besinin de yıkamayacağı insan yok.”
 
“Günün birinde bir adam Dünyanın en güzel yemeğini yapma hayali ve düşüncesi ile bildiği bütün güzel malzemeleri bir araya getirdi. Ama bir türlü istenen kalitede yemek yapmayı başaramadı. Çünkü mühim bir ayrıntıyı hesaba katmamıştı. Mutfak; uzun süredir ortada kalmış bulaşıklar, kokuşmuş yiyeceklerden temizlenmemiş ‘atık’ malzemelerle doluydu.”
Doğru besinler vücutta iyi bir onarım yapacaklardır. Doğru olduğuna inandığımız bir ilacı almadan önce hücre ortamını temizlemeyi ihmal ettik, biraz yarar gördüğümüzde ise her gün alarak onu zarar verici hâle getirdiğimizi fark edemedik. Nasıl ki güzel de olsa aynı yemek her gün yendiğinde usanç verir, aynı ilaçlar da hücre düzeyinde toksin yüküne dönüşür.
Bu kitapla; başta sporcuların hızlandırılmış metabolizmaları referans alınarak, vücuttaki “atık”ların temel kaynaklarını ve bunların nasıl temizleneceğini son derece pratik metotlarla öğreneceksiniz.
 
Gıdalar yoluyla yaşam enerjimizi nasıl alırız?
İnsanı bi hayli hızlı yaşlandıran hayvansal gıda tüketimi
Hayvansal ürünler vücuttan nasıl temizlenir?
Doğru gıdaların seçimi ve kombinasyonu
Mizacınıza göre beslenme
Beslenme programlarından çıkarılmaması gereken ürünler
Hücreleri genç tutan temel amino asitler için lezzetli kaynaklar
Spor yaparken önemle üstünde durulması gerekenler
Hormonal sistem ve kilo verememe komedisi
Yemek pişirme hataları
Antioksidanlar nasıl çalışır?
Yiyeceklerin saklanma koşulları

Hızlı Yaşlandıran 18 Hata kitap özeti

Hızlı Yaşlandıran 18 Hata pdf oku

Hızlı Yaşlandıran 18 Hata Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu