Çocuk Kitapları

Hınzır Alper / Profesör Çıldırdı Pdf indir

Hınzır Alper / Profesör Çıldırdı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 168 sayfadan oluşan Hınzır Alper / Profesör Çıldırdı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Mehmet Kemal Erdoğan tarafından kaleme alınan Hınzır Alper / Profesör Çıldırdı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Hınzır Alper / Profesör Çıldırdı kitabını 9786059916431 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hınzır Alper / Profesör Çıldırdı pdf oku indir.

Hınzır Alper / Profesör Çıldırdı pdf indir

Kötü niyetli bir işadamıyla işbirliği yapan Profesör, bir plan peşindedir. Akıl almaz planını uygulamak için mahalledeki esnaflık yaparak yaşamını kazanan masum ve temiz insanları kullanmak istemektedir. Orada kendine bir çalışma alanı bulan Profesör çok mutludur. Ne de olsa bu mahalledekiler saf insanlardır. Ama onun bu planını hiç ummadığı biri engelleyecektir. Kim mi? Tabii kiHızlı Gonzales Alper… Zeki, olabildiğince bi hayli hızlı ve ani kararlar alabilen, çırak Alper. İnsanlar üzerinde olağanüstü buluşunu uygulayan Profesör, kendisine engel olan Alper ve ustası ile başa çıkamadığından, işlerin ters gitmesiyle kaçmak zorunda kalır.
 
Ama yine Alper’in aracılığıyla izi bulunur ve işlerin tam tersine döneceği bir ortam meydana gelir. Sonunda Profesör’ün çıldırdığı macerayı bir solukta okuyacak ve keyifli bir zaman geçireceksiniz…

Hınzır Alper / Profesör Çıldırdı kitap özeti

Hınzır Alper / Profesör Çıldırdı pdf oku

Hınzır Alper / Profesör Çıldırdı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu