Çocuk Kitapları

Hikayelerle Kavramlar 5 / Dikkat Etmem Gerekenler 2 Pdf indir

Hikayelerle Kavramlar 5 / Dikkat Etmem Gerekenler 2 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 284 sayfadan oluşan Hikayelerle Kavramlar 5 / Dikkat Etmem Gerekenler 2 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Hüseyin Özhazar tarafından kaleme alınan Hikayelerle Kavramlar 5 / Dikkat Etmem Gerekenler 2 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 16.5 x 23.5 cm ebatındadır. Hikayelerle Kavramlar 5 / Dikkat Etmem Gerekenler 2 kitabını 9786059683401 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hikayelerle Kavramlar 5 / Dikkat Etmem Gerekenler 2 pdf oku indir.

Hikayelerle Kavramlar 5 / Dikkat Etmem Gerekenler 2 pdf indir

Hikâye anlatmak ve hikâye okumak, çocukların ve gençlerin zihni gelişiminde bi hayli kritik bir öneme sahiptir. Özellikle gençlerin dil becerilerinin gelişiminde, yani kendilerini ifade edebilme, bir hususta tutarlı bir bütün içinde konuşup yazabilme kabiliyetinin ve hayal gücünün oluşumunda bilişsel ve duyuşsal katkıda bulunur.
 
Tire Yayınları olarak bu amaçlardan hareketle başlattığımız değerler eğitimi serisine “Hikâyelerle Kavramlar” adlı kitaplar dizisiyle devam ediyoruz. Bu dizide soyut ve kavram düzeyinde kalan birtakım değerler ve ahlaki ilkeler, hikâyeler üzerinden anlatıldı. Bunun yanı sıra bu değerlerin yalnızca düşünsel bir mesele olmayıp yaşamın içinde her zaman yüz yüze olduğumuz durumlarda nasıl bir tavır almamız gerektiği, modellemeler üzerinden gösterildi.

Hikayelerle Kavramlar 5 / Dikkat Etmem Gerekenler 2 kitap özeti

Hikayelerle Kavramlar 5 / Dikkat Etmem Gerekenler 2 pdf oku

Hikayelerle Kavramlar 5 / Dikkat Etmem Gerekenler 2 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu