Çocuk Kitapları

Hikayelerle Kavramlar 1 / Sahip Olmam Gerekenler 1 Pdf indir

Hikayelerle Kavramlar 1 / Sahip Olmam Gerekenler 1 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 299 sayfadan oluşan Hikayelerle Kavramlar 1 / Sahip Olmam Gerekenler 1 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Hüseyin Özhazar tarafından kaleme alınan Hikayelerle Kavramlar 1 / Sahip Olmam Gerekenler 1 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 16.5 x 23.5 cm ebatındadır. Hikayelerle Kavramlar 1 / Sahip Olmam Gerekenler 1 kitabını 9786059683210 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hikayelerle Kavramlar 1 / Sahip Olmam Gerekenler 1 pdf oku indir.

Hikayelerle Kavramlar 1 / Sahip Olmam Gerekenler 1 pdf indir

Hikâye anlatmak ve hikâye okumak, çocukların ve gençlerin zihni gelişiminde bi hayli kritik bir öneme sahiptir. Özellikle gençlerin dil becerilerinin gelişiminde, yani kendilerini ifade edebilme, bir hususta tutarlı bir bütün içinde konuşup yazabilme ve hayal gücünün oluşumunda bilişsel ve duyuşsal katkıda bulunur.
Tire Yayınları olarak bu amaçlardan hareketle başlattığımız değerler eğitimi serisine “Hikâyelerle Kavramlar” adlı kitaplar dizisiyle devam ediyoruz. Bu dizide soyut ve kavram düzeyinde kalan birtakım değerleri ve ahlaki ilkeleri hikâyeler üzerinden anlatmaya ve bu değerlerin yalnızca düşünsel bir mesele olmayıp, yaşamın içinde her zaman yüz yüze olduğumuz durumlarda nasıl bir tavır almamız gerektiğini modellemeler üzerinden göstermeye çalıştık.

Hikayelerle Kavramlar 1 / Sahip Olmam Gerekenler 1 kitap özeti

Hikayelerle Kavramlar 1 / Sahip Olmam Gerekenler 1 pdf oku

Hikayelerle Kavramlar 1 / Sahip Olmam Gerekenler 1 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu