Çocuk Kitapları

Hikayelerle 365 Gün Dini Kelime Pdf indir

Hikayelerle 365 Gün Dini Kelime pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Hikayelerle 365 Gün Dini Kelime kitabı 304 olarak çıkarılmıştır. Ali Karaçam Süleyman Ezber tarafından kaleme alınan Hikayelerle 365 Gün Dini Kelime isimli kitap 9789752695870 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Hikayelerle 365 Gün Dini Kelime kitabını 03.03.2009 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hikayelerle 365 Gün Dini Kelime pdf oku indir.

Hikayelerle 365 Gün Dini Kelime pdf indir

Küçük Okuyucularımıza
Küçük Kenan’ın hareketli ve renkli bir dünyası ve güzel bir ailesi var. Kenan, her çocuk gibi okula gidiyor, ders çalışıyor, geziyor, eğleniyor ve dostlarıyla oyunlar oynuyor; ama en mühimsi her gün yeni şeyler öğreniyor. Çünkü o her şeyi soran, araştıran ve öğrenmek isteyen meraklı bir çocuk!
Bu kitapla, Kenan’ın meraklı dünyasına girecek, onunla her gün yeni şeyler öğrenecek ve onun kadar eğleneceksiniz.
Bu heyecan ve merak dolu maceraya giriş biletini aldınız. Şimdi sıra koltuğunuza tutunup bunun keyfini çıkarmakta… Küçük Kenan’ın merak ve bilgi dolu dünyasına hoş geldiniz.

Anne-Babalara
Bu kitapta her gün için değişik bir hikâye var. Her biri çocuklarımıza bir kelimeyi öğretmekle görevli… Çocuklarımız dinimizle alakalı bu sözcükleri bu kitap aracılığıyla zorlanmadan, sıkılmadan ve rahatlıkla öğrenebilirler. Hatta yeni bir şey öğrenmiş olduklarının farkına bile varmayacak derecede hikâyelerimiz arasında eğlenebilirler.
Dilerseniz kitabın sonundaki kelime tablosunu tercih ederek çocuğunuzun sözcükleri öğrenip öğrenmediklerini kontrolünü yapabilirsiniz. Unutmayın ki, bilgiler sözcükler üzerine inşa edilir. Bu sözcükleri çocuklarımız ne kadar iyi bilirlerse, dinimizle alakalı diğer konuları da rahatlıkla öğrenebilirler.

Hikayelerle 365 Gün Dini Kelime kitap özeti

Hikayelerle 365 Gün Dini Kelime pdf oku

Hikayelerle 365 Gün Dini Kelime Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu