Çocuk Kitapları

Heyecanlı Yolculuk Pdf indir

Heyecanlı Yolculuk pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 80 sayfadan oluşan Heyecanlı Yolculuk kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Yavuz Bahadıroğlu tarafından kaleme alınan Heyecanlı Yolculuk isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12 x 19.5 cm ebatındadır. Heyecanlı Yolculuk kitabını 9789752695405 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Heyecanlı Yolculuk pdf oku indir.

Heyecanlı Yolculuk pdf indir

Kitabın ilk basımı “Altın Yataklar” adıyla yayımlanmıştır.

Ahmet ile Mehmet, o sene ilkokulu bitirmişlerdi. Güzel bir karne getirdikleri için de ödüllendirilmeyi hak etmişlerdi. Babaları, onları, amcalarının çiftliğine yollamaya karar verdi. Amcalarının çiftliğine fakat gemiyle gidilebiliyordu.
Bu gemi yolculuğu öyle sıradan bir yolculuk olmadı. İkiz kardeşlerin oda dostları Yako ile Marko gemide akıl almaz şeylerin yaşanmasına yol açtı.
Bu haydutlar tüm yolcuların huzurunu kaçırdı. Ama onların kötülüğünü görülmektedirmak için Ahmet ile Mehmet’in de farklı planları vardı.
Yako ile Marko’nun gemide huzursuzluk çıkaracak planları neydi? Ahmet ile Mehmet onların ne planladıklarını nasıl öğreneceklerdi? Yako ile Marko tarafından iplerle bağlanarak bir kamaraya hapsedilen Ahmet oradan kurtulabilecek miydi? Yako ile Marko’nun çaldıkları sandıkta ne vardı? Ahmet ile Mehmet, iki hayduda rağmen amcalarının çiftliğine sağ salim ulaşabilecekler miydi?

Heyecanlı Yolculuk kitap özeti

Heyecanlı Yolculuk pdf oku

Heyecanlı Yolculuk Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu