Pdf Kitap

Herşeye Yeniden Başlamalı Pdf indir

Herşeye Yeniden Başlamalı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 204 sayfadan oluşan Herşeye Yeniden Başlamalı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Zehra Tezvaran tarafından kaleme alınan Herşeye Yeniden Başlamalı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Herşeye Yeniden Başlamalı kitabını 9789758515677 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Herşeye Yeniden Başlamalı pdf oku indir.

Herşeye Yeniden Başlamalı pdf indir

Çoğumuz bir defa da olsa yenilmişizdir hayata.Belki bazılarımız bir çok defa yenilmiş, bir çok defa elde etmiştir.”Artık bitim, yürütemiyorum bu yaşamı” dediğimiz anlarda bir sihirli değnek olsa ve yeniden başlatsa dediğimiz oldu ve yeniden daşlatsa dediğimiz oldu mu hiç?

İşte bu kitap “Başa Çıkamayanlar Oteli”nde Uğur, Elizabeth, Banu ve Orhan’ın nezdinde bize sihirli değnek olmaya aday.Onların hikayesi aslında birçoğumuzun başına gelen yahut gelebilecek türden.Hayatla başa çıkamamışlar ve gazetede okudukları bir ilan üzerine içlerinde küçücük bir umutla “Başa Çıkamayanlar Oteli’nin kapısını çalmışlar.

O otelde ne mi olmuş? Zehra Yezvaran’ın kaleminden nefis bir üslupla hayatla başedebilmeyi, yenilgileri yengiye çevirebilmeyi ve hayata tutunmayı öğrenmişler.

Umarız hiçbir zaman gereksiniminiz olmaz.Ama gereksiniminiz olduğunda, büyük yahut ufak yenilgileriniz tümünde nereden başlamanız hususunda size rehber olabilecek bir kitap.1

Herşeye Yeniden Başlamalı kitap özeti

Herşeye Yeniden Başlamalı pdf oku

Herşeye Yeniden Başlamalı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu