Çocuk Kitapları

Heraklitos’un Gizemleri Pdf indir

Heraklitos’un Gizemleri pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786053160694 sayfadan oluşan Heraklitos’un Gizemleri kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Yan Marchand tarafından kaleme alınan Heraklitos’un Gizemleri isimli kitap Les mystères d’Héraclite dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Heraklitos’un Gizemleri kitabını 24.03.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Heraklitos’un Gizemleri pdf oku indir.

Heraklitos’un Gizemleri pdf indir

Küçük Filozoflar Dizisi, 9 – 14 yaş çocukları için filozofların hikâyelerini anlatan çok güzel resimlenmiş kitaplardan oluşuyor. Diziyle çocukların felsefeye zevkli bir giriş yapmalarını, kendi sorularının peşinden gitme alışkanlığı kazanmalarını amaçlıyoruz. Heraklitos’un Gizemleri dizinin yirmi ikinci kitabı.
 
Son derece zeki birtakım adamlar imkânsız şeyler vadetmektedir : Savaşsız barış, unutulmaz şan şöhret, ölümsüz hayat. Belki yakında zamanda kışsız yaz ve gecesiz gündüz müjdesi de verecekler. Peki ben, Heraklitos, yularından çekilip istenen yere götürülecek bir eşek miyim?

Heraklitos’un Gizemleri kitap özeti

Heraklitos’un Gizemleri pdf oku

Heraklitos’un Gizemleri Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu