Çocuk Kitapları

Her Şey Oyunla Başladı / Anadolu Masalları 3 Pdf indir

Her Şey Oyunla Başladı / Anadolu Masalları 3 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Her Şey Oyunla Başladı / Anadolu Masalları 3 kitabı 128 olarak çıkarılmıştır. Yücel Feyzioğlu tarafından kaleme alınan Her Şey Oyunla Başladı / Anadolu Masalları 3 isimli kitap 9786257030267 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Her Şey Oyunla Başladı / Anadolu Masalları 3 kitabını 22.09.2020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Her Şey Oyunla Başladı / Anadolu Masalları 3 pdf oku indir.

Her Şey Oyunla Başladı / Anadolu Masalları 3 pdf indir

“Bazı özel okulların ön duvarını yabancı bilginlerin fotoğrafları süslüyor. Bu bilginlerin yolunu açan, bunlara büyük bir hazine bırakan Urfalı Sabit bin Kurra’nın, Horasan’lı Musa bin Şakir’in, Dr. Razi’nin, Biruni’nin, Harizmi’nin ve diğerlerinin fotoğrafları bunların arasında yok.
Çocukluğumda ben de o yabancı bilginleri okumuş, “neden bizim yok?” diye sıkıntı duymuş, “büyüyünce bilim adamı bulunacağım,” diye hayal kurmuştum. Lakin hayat beni yazar olmaya yöneltti ve o bilim bireylerinın izini aramaya koyuldum.
Bu kitapta ele avuca sığmayan çocukluğunu anlattığım Cezeri’yi okuyacak, okudukça onur duyacaksınız.”
                  
— Yücel Feyzioğlu
 
2011 ELGİNKAN VAKFI ve TÜRKSAV Ödülleri ile 2019 TÜRKSOY – Cengiz AYTMATOV Madalyası Yücel Feyzioğlu’na verildi.
 
2002, Sihirli Limon kitabı, Almanya Eğitim Bakanlığı’nın “20 kitap listesi”ne seçildi.
 
2016, MEB ve Avrupa Konseyi’nin kardeş masallarla hazırlattığı İnsan Hakları, Yurttaşlık ve Demokrasi 4. Sınıf Ders Kitabı, Türkiye’nin “en bi hayli beğeni alan kitabı” seçildi.

Her Şey Oyunla Başladı / Anadolu Masalları 3 kitap özeti

Her Şey Oyunla Başladı / Anadolu Masalları 3 pdf oku

Her Şey Oyunla Başladı / Anadolu Masalları 3 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu