Çocuk Kitapları

Hepimiz Mucizeyiz (Ciltli) Pdf indir

Hepimiz Mucizeyiz (Ciltli) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786052993163 sayfadan oluşan Hepimiz Mucizeyiz (Ciltli) kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. R. J. Palacio tarafından kaleme alınan Hepimiz Mucizeyiz (Ciltli) isimli kitap We’re All Wonders dilinde ve Ciltli ebatındadır. Hepimiz Mucizeyiz (Ciltli) kitabını 20.11.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hepimiz Mucizeyiz (Ciltli) pdf oku indir.

Hepimiz Mucizeyiz (Ciltli) pdf indir

Görünüşümü değiştiremeyeceğimi biliyorum.
Ama belki, yalnızca belki…
İnsanların bana bakışını değiştirebilirim.
 
AUGGIE SIRADAN BİR ÇOCUK OLMADIĞINI BİLİYOR.
 
Bir sürü sıradan şey yapıyor. Sıradan hissediyor. Sadece sıradan görünmüyor.
 
Sıradışı bir yüze sahip sıradan çocuk olarak büyümek hiç kolay değil ama Auggie bir mucize. O ve sadık dostu Papatya top oynuyor, dondurma yiyor ve günlerini hayal güçlerinin yardımıyla dolu dolu geçiriyorlar. Sadece Auggie’nin farklı olmadığını biliyorlar. Aslını söylemek gerekirse herkes farklı ve hepimiz mucizeyiz. Tek yapmamız gereken, bunu görmek.
 
Uluslararası çoksatan Mucize’nin bi hayli beğeni alan kişiliğiyle yazar ve çizer R. J. Palacio her çocuğun kendini yaşadığı topluma ait hissetme ve olduğu gibi kabul edilebilme özlemine değiniyor…
 
R. J. PALACIO tüm dünya çapında beş milyondan fazla satmış, elliye yakın dile çevrilen #1 The New York Times çoksatanı Mucize’nin yazarıdır. Sıradışı yüze sahip sıradan çocuk Auggie Pullman’ın hikâyesi aralarında E. B. White Read Aloud Ödülü’nün de bulunduğu yirmiden fazla eyalet ödülü kazanmış, Carnegie Medal finalisti olmuştur. Beyazperdeye de bir araya getirilen Mucize’nin nezaket ve hoşgörü mesajı geçtiğimiz senelerda ülke çapında okullarda etki gösteren “Nazik Olmayı Seç” hareketinin öncüsü oldu. 
 
R. J. Hepimiz Mucizeyiz’in bunun yanında Mucize ve Ben: Üç Mucizevi Hikâye ve 365 Gün Mucize: Öğreti Kitabı’nın yazarıdır. Sihirli su kuleleri, kocası, iki oğlu ve Bear ile Beau adlı iki köpeğiyle Brooklyn’de yaşamaktadır.

Hepimiz Mucizeyiz (Ciltli) kitap özeti

Hepimiz Mucizeyiz (Ciltli) pdf oku

Hepimiz Mucizeyiz (Ciltli) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu