Çocuk Kitapları

Hep Büyükler Mi Yazar? Pdf indir

Hep Büyükler Mi Yazar? pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Hep Büyükler Mi Yazar? kitabı 112 olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan Hep Büyükler Mi Yazar? isimli kitap 9786257710312 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Hep Büyükler Mi Yazar? kitabını 03.06.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hep Büyükler Mi Yazar? pdf oku indir.

Hep Büyükler Mi Yazar? pdf indir

Değerli Okurlarımız,
 
Mesleğe senelerını vermiş bir eğitimci olarak öğrencilerimizin kendi kitaplarını yazma düşüncesini ilk duyduğumda çok heyecanlandım. Yıllarca okumanın ve yazmanın ne kadar kıymetli bir beceri olduğunu anlattıktan sonra öğrencilerimizin bu becerilerini siz kıymetli okurlarla paylaşma isteğiyle gururlandım diyebilirim.
 
Mustafa Kemal ATATÜRK’ün “Biz her şeyi gençliğe bırakacağız… Geleceğin ümidi, ışıklı çiçekleri onlardır. Bütün ümidim gençliktedir.” sözünden hareketle bu kıymetli çalışma öğrencilere cesaret aşılayacak, hayal etmenin ve bunu gerçeğe dönüştürmenin ne kadar kıymetli olduğunu hissettirecek. Bu kitapla belki de içinde gizledikleri cevheri görülmektedirmak için bekledikleri ilhamı bulacaklar.

Hep Büyükler Mi Yazar? kitap özeti

Hep Büyükler Mi Yazar? pdf oku

Hep Büyükler Mi Yazar? Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu