Edebiyat Kitapları

Hendek Pdf indir

Hendek pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Hendek kitabı 240 olarak çıkarılmıştır. Herman Koch tarafından kaleme alınan Hendek isimli kitap 9789750853968 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Hendek kitabını 01.07.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hendek pdf oku indir.

Hendek pdf indir

Amsterdam Belediye Başkanı Robert Walter yeni yıl resepsiyonunda karısının, belediye encümenlerinden biriyle konuşurken kahkahalarla başını arkaya attığını görünce kendisini aldattığından şüphelenir.
 
Kısa süre sonra bir gazeteci, Vietnam Savaşı’nı protesto eden üç eylemcinin bir toplum polisini dövdüğünü gösteren bir fotoğrafla belediye başkanının karşısına çıkar ve bu eylemcilerden birinin kendisi olduğunu iddia eder. Tam da o sıralarda, Robert’in 94 yaşındaki babası oğluna, kendisinin ve annesinin kötüleşen sağlık durumlarıyla onu uğraştırmak istemediklerini, bundan dolayı hayatlarına onurlu bir biçimde son vereceklerini söyler.
 
Bir zamanlar dengeli ve başarılı birisi olan Robert, korkularının ve şüphelerinin esiri olur, kıskançlık ve paranoya içini kemirmeye başlar. Hiçbir şey göründüğü gibi değildir, veya yoksa Robert en sonunda ilk kez dünyayı –ve karısını– gerçekten oldukları gibi mi görmeye başlamıştır?
 
“Belki de olmayan şeyleri insanın nasıl görebileceğini olağanüstü bir biçimde gösteriyor H. Koch. Hendek, hayal gücüne bir övgüdür.”
Het Parool
 
“Kıskançlık ve güvensizlik sağlam bir ilişkiye neler yapabilir? İşte, usta bir üslupçunun merak uyandıran keşfi.”
Booklist
 
“Herman Koch beklentileri boşa çıkarıp beklenmedik kaçış çizgileri çiziyor.”
Le Canard enchaîné

Hendek kitap özeti

Hendek pdf oku

Hendek Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu