Akademik Kitaplar

Hemşirelikte Öğretim Öğrenme ve Eğitim Nazlı Hacıalioğlu Nobel Tıp Kitabevi Pdf indir

Hemşirelikte Öğretim Öğrenme ve Eğitim Nazlı Hacıalioğlu Nobel Tıp Kitabevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Hemşirelikte Öğretim Öğrenme ve Eğitim Nazlı Hacıalioğlu Nobel Tıp Kitabevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nobel Tıp Kitabevi aracılığıyla çıkarılan Hemşirelikte Öğretim Öğrenme ve Eğitim Nazlı Hacıalioğlu Nobel Tıp Kitabevi Kitabı 192 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Hemşirelikte Öğretim Öğrenme ve Eğitim Nazlı Hacıalioğlu Nobel Tıp Kitabevi kitabı 17.00×23.00 cm‘dir. Mart 2019 nolu ISBN numarasına sahip Hemşirelikte Öğretim Öğrenme ve Eğitim Nazlı Hacıalioğlu Nobel Tıp Kitabevi kitabının yazarı Nazlı HacıalioğluHemşirelikte Öğretim Öğrenme ve Eğitim Nazlı Hacıalioğlu Nobel Tıp Kitabevi PDF indirebilirsiniz. 

Hemşirelikte Öğretim Öğrenme ve Eğitim Nazlı Hacıalioğlu Nobel Tıp Kitabevi Kitabı Pdf indir

Eğitimle alakalı konuları ayrıntılı bir biçimde işleyen ve akıcı bir dille yazılmış eser her türlü eğitimi etkili ve yararlı kılma noktasında eğitimcilere yol göstermek için yazılmıştır. Kitap konusu eğitim olan herkese, özellikle sağlık insan gücünün yetiştirildiği alanlarda kullanıldığında, etkili öğretim için gerekli olan yetkinlikleri kazandırmada mühim katkılar sağlayacak niteliktedir. Kitabın en kuvvetli yönü teori ve uygulamaya dönük bilgileri, sağlık alanından verilen örneklerle pekiştirerek sunmasıdır.

İçerikte genelde; sağlık hizmetlerinde hemşirenin eğitimci rolü, eğitimle alakalı temel kavramlar, öğrenme alanları ve öğrenme kuramları, eğitimde program geliştirme, öğretim metotları, öğretim araç ve gereçleri, sağlık eğitimi, etkili iletişim teknikleri, etkili sunum teknikleri, eğitimde ölçme ve değerlendirme konularına yer verilmiştir. Konular işlenirken; bilgilerin kuramsal çerçevede kalmamasına, hemşirelik temel eğitimi ve uygulama alanları ile olan bağlantısına özen gösterilmiştir. Kitap, yalnızca hemşirelik lisans öğrencileri için değil bunun yanı sıra akademisyen hemşireler ve klinik hemşireler için de kıymetli katkılar verecektir.

 

Etiketler: Hemşirelikte Öğretim Öğrenme ve Eğitim Nazlı Hacıalioğlu Nobel Tıp Kitabevi Pdf oku , Hemşirelikte Öğretim Öğrenme ve Eğitim Nazlı Hacıalioğlu Nobel Tıp Kitabevi Pdf kitap indir, Hemşirelikte Öğretim Öğrenme ve Eğitim Nazlı Hacıalioğlu Nobel Tıp Kitabevi pdf oku ücretsiz, Hemşirelikte Öğretim Öğrenme ve Eğitim Nazlı Hacıalioğlu Nobel Tıp Kitabevi kitap indir ücretsiz, Hemşirelikte Öğretim Öğrenme ve Eğitim Nazlı Hacıalioğlu Nobel Tıp Kitabevi pdf indir yandex, Hemşirelikte Öğretim Öğrenme ve Eğitim Nazlı Hacıalioğlu Nobel Tıp Kitabevi pdf oku özet, Hemşirelikte Öğretim Öğrenme ve Eğitim Nazlı Hacıalioğlu Nobel Tıp Kitabevi kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu