En Çok Okunan Kitaplar

Hayvan Çiftliği George Orwell Maviçatı yayınları Pdf indir

Hayvan Çiftliği George Orwell Maviçatı yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Hayvan Çiftliği George Orwell Maviçatı yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mavi Çatı Yayınları aracılığıyla çıkarılan Hayvan Çiftliği George Orwell Maviçatı yayınları Kitabı 104 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2.Hamur Kağıt baskı ile çıkan Hayvan Çiftliği George Orwell Maviçatı yayınları kitabı 13.50×21.00 cm‘dir. 9786052942208 nolu ISBN numarasına sahip Hayvan Çiftliği George Orwell Maviçatı yayınları kitabının yazarı George OrwellHayvan Çiftliği George Orwell Maviçatı yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Hayvan Çiftliği George Orwell Maviçatı yayınları Kitabı Pdf indir

Manor Çiftliği’nde yaşam, hayvanlar için çok zor ve ağırdır. Bir gün yaşlı Majör, onlara “Hayvanların özgür olduğu, çiftliği yönetebildikleri ve yalnızca kendileri için çalıştıkları bir rüyadan bahseder ve isyan düşüncesinin tohumlarını hayvanların zihinlerinde yeşertir. Hayvanlar, isyan bayrağını açtıkları gün; çiftliğin sahibi olan insanları çiftlikten kovarak yönetime geçerler. Atık tüm hayvanlar özgürdür, mutludur ve bundan böyle açlık, soğuk, çok çalışma nedir bilmeyeceklerdir. Lakin bu durum çok sürmez; domuzlar çiftliğin yönetimini devralır ve zaman içinde isyanın ilkelerine karşı hareket etmeye ve hatta isyan düşüncesini yok etmeye çalışırlar. Böylelikle tüm hayvanların dört gözle beklediği o güzel günler sonsuza dek yok olur. Çünkü artık tek bir ilke geçerlidir:
“TÜM HAYVANLAR EŞİTTİR AMA BAZILARI DİĞERLERİNDEN DAHA EŞİTTİR!”

Etiketler: Hayvan Çiftliği George Orwell Maviçatı yayınları Pdf oku , Hayvan Çiftliği George Orwell Maviçatı yayınları Pdf kitap indir, Hayvan Çiftliği George Orwell Maviçatı yayınları pdf oku ücretsiz, Hayvan Çiftliği George Orwell Maviçatı yayınları kitap indir ücretsiz, Hayvan Çiftliği George Orwell Maviçatı yayınları pdf indir yandex, Hayvan Çiftliği George Orwell Maviçatı yayınları pdf oku özet, Hayvan Çiftliği George Orwell Maviçatı yayınları kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu