Pdf Kitap

Hayat Senin Kuralları Sen Koy Pdf indir

Hayat Senin Kuralları Sen Koy pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 256 sayfadan oluşan Hayat Senin Kuralları Sen Koy kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Hüseyin Sayın tarafından kaleme alınan Hayat Senin Kuralları Sen Koy isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Hayat Senin Kuralları Sen Koy kitabını 9786258043624 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hayat Senin Kuralları Sen Koy pdf oku indir.

Hayat Senin Kuralları Sen Koy pdf indir

Unutmayın, kaidelerinı sizin koyamadığımız bir hayat size ait olmanın çok ötesindedir!
 
Yaşamımızın bir çok noktasında bize ait olmayan fakat bize aitmiş gibi hissettiğimiz, doğruluğu kalabalık sesler tarafından onanmış çeşitli kural setleriyle bir arada yaşıyoruz. Söz konusu bu kural setleri farkında olalım yahut olmayalım yaşamımızı, ilişkilerimizi, beklentilerimizi, algılama kapasitemizi, gelecek perspektifimizi ve yaşam tarzımızı hiç de azımsanmayacak bir biçimde yönlendiriyor.
Hayat Senin Kuralları Sen Koy kendinize ait olan yaşamı “mış”lardan kurtarabilmek adına çıkacağınız yolculuk boyunca sizlere yol arkadaşlığı etme maksadıyla oluşturuldu. Yol arkadaşınız; sonuçlarını bi hayli hızlı bir biçimde görebileceğiniz, pratik ve uygulayabilmesi kolay bir çok önerisi ve yaklaşımıyla yolculuğunuz boyunca sizin için değişik bir perspektif ve itici güç olacak.
Size özgü, size ait, size dair ve tamamen sizin gerçeklerinize göre inşa edilmiş bir yaşam için hazırsanız yola çıkalım!

Hayat Senin Kuralları Sen Koy kitap özeti

Hayat Senin Kuralları Sen Koy pdf oku

Hayat Senin Kuralları Sen Koy Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu