Edebiyat Kitapları

Hayat İncitir Herkesi Pdf indir

Hayat İncitir Herkesi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 480 sayfadan oluşan Hayat İncitir Herkesi kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Ayşegül Çiçekoğlu tarafından kaleme alınan Hayat İncitir Herkesi isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Hayat İncitir Herkesi kitabını 9786258446159 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hayat İncitir Herkesi pdf oku indir.

Hayat İncitir Herkesi pdf indir

Modern zaman masallarının usta kalemi
Ayşegül Çiçekoğlu’ndan
yüreğinize yer edecek, sarsıcı bir aşk hikâyesi.
 
Sürprizlerle dolu bir yolda karşılaşılan yakıcı bir aşk…
Ve ortaya çıkmak için bu aşkın doğmasını bekleyen geçmişte saklı kaldığına inanılan sırlar.
Egemen ve Mina, hayatlarını kesiştiren sırlar anlatılmaya başlandığında zorlu bir sınavla yüz yüze kalırlar. Hayat, zamanın bir bölümünde incitmiştir herkesi. Lakin incindiğimiz yeri kesip atmak da incindiğimiz yerden çiçekler açıp yeniden filizlenmek de elimizde değil midir? Acaba Egemen ve Mina bu durumda hangi yolu, nasıl ve neden seçecekler? Gerçeğin dev dalgalarına teslim mi olacaklar yoksa aşkın iyileştirici gücüne sığınıp ayakta mı kalacaklar…
Sayfaları merakla çevirirken duygudan duyguya sürükleneceksiniz.
Ayşegül Çiçekoğlu’nun, kahramanları sayfalardan çıkarıp artık ailenizden biri gibi hissettiren, onları unutulmaz kılan bir kabiliyeti var. Kalemden hayatlar yazmakla kalmıyor, onlara birer beden, can ve ruh verip bir de bize arkadaş ediyor.

Hayat İncitir Herkesi kitap özeti

Hayat İncitir Herkesi pdf oku

Hayat İncitir Herkesi Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu