Akademik Kitaplar

Hayat Hanım Pdf indir

Hayat Hanım PDF

Hayat Hanım pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Hayat Hanım kitabı 220 olarak çıkarılmıştır. Ahmet Altan tarafından kaleme alınan Hayat Hanım isimli kitap 9786051856872 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Hayat Hanım kitabını 16.11.2021 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hayat Hanım pdf oku indir.

Hayat Hanım pdf indir

“İstediği her şeyi büyük bir tutkuyla istiyordu: Bir lambayı, oynak bir şarkıyla dans etmeyi, beni, bir şeftaliyi, sevişmeyi, lezzetli bir yemeği… Ama tutkuyla istediği her şeyden o tutku kadar kuvvetli bir aldırmazlıkla vazgeçebileceğini de hissediyordum. Her şeyi isteme hakkına, her şeyden vazgeçme gücüne sahipmiş gibi davranıyordu. Sanırım isteklerindeki doğal sınırsızlık, vazgeçebileceğine olan büyük inancından kaynaklanıyordu. Vazgeçebileceğine olan inancını kaybettiğinde istemekten de vazgeçecekti.”

Hayat Hanım Pdf indir, Ahmet Altan’ın “O benim sevdiğim kadın” dediği Hayat Hanım hapishanede dünyaya geldi ve şimdiden edebiyat tarihinin unutulmaz karakterleri arasına girmeye aday.

Avrupalı eleştirmenlerin büyük övgüsünü toplayan, 2021 Femina Yabancı Roman Ödülü ile 2021 Transfuge En İyi Avrupa Romanı Ödülü’nü kazanan Hayat Hanım, sizi bu müthiş kadınla tanıştırmakla kalmayacak, her şeyin çürüdüğü bir toplumda hayata tutunmaya çalışan bireylerin mücadelesine de ortak edecek.

Herkesin lunaparklardaki atış poligonlarında duran kukla hedefler gibi bir vuruşla devrilip kaybolma ihtimaliyle yaşadığı günlerde, aşkın dönüştürücü gücüne yeniden inanacaksınız.

Hayat Hanım kitap özeti

Hayat Hanım pdf oku

Hayat Hanım Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu