Çocuk Kitapları

Hayaletin Cadıları Joseph Delaney Tudem Yayınları Pdf indir

Hayaletin Cadıları Joseph Delaney Tudem Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Hayaletin Cadıları Joseph Delaney Tudem Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tudem Yayınları aracılığıyla çıkarılan Hayaletin Cadıları Joseph Delaney Tudem Yayınları Kitabı 184 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Hayaletin Cadıları Joseph Delaney Tudem Yayınları kitabı 13.00×18.00 cm‘dir. Temmuz 2015 nolu ISBN numarasına sahip Hayaletin Cadıları Joseph Delaney Tudem Yayınları kitabının yazarı Joseph DelaneyHayaletin Cadıları Joseph Delaney Tudem Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Hayaletin Cadıları Joseph Delaney Tudem Yayınları Kitabı Pdf indir

Yoksa kulaklarınızın zarını delmeye çalışan bu dehşet verici çığlık Öcü Cadısı’ndan mı geliyor?..

Hiç merak ettiniz mi, Hayalet sivri burunlu ayakkabılar giyen kızlara neden güvenmez? Ya da Grimalkin neden Malkinlerin ‘katil cadı’sıdır?..

Şiirsel anlatımıyla korku edebiyatında bir başyapıta dönüşen on üç kitaplık “Wardstone Günlükleri” serisinde tanıma fırsatı yakaladığınız korkunç cadıların olağanüstü hikayeleri ilk kez özel bir kitapta toplanıyor.

Dünya çapında büyük bir fenomene dönüşen ve başrollerini Julianne Moore ile Jeff Bridges gibi Hollywood yıldızlarının paylaşımı yaptığı “Yedinci Oğul” filmine ilham veren “Hayalet” dizisinin yazarı Joseph Delaney’in kaleme aldığı Hayaletin Cadıları kitabında‚ her biri birbirinden ürkütücü 5 öykü yer alıyor. Üstelik bu hikayeleri okuyabilmek için Hayalet kitaplarını tamamlamış olmak gerekmiyor. Yeni okurların seriye ısınmaları için müthiş bir olanak sunan bu kitap diziden bağımsız olarak okunabileceği gibi serinin müptelalarının kitaplıklarında mutlaka bulundurması gereken bir koleksiyon yapıtı olarak Hayalet efsanesini taçlandırıyor!..

Unutmadan tekrar hatırlatalım: Bir cadıya yataklık etmek zorunda kalsanız bile siz siz olun ve lütfen karanlık bastıktan sonra bu kitabi okumayın‚ okutturmayın!

Etiketler: Hayaletin Cadıları Joseph Delaney Tudem Yayınları Pdf oku , Hayaletin Cadıları Joseph Delaney Tudem Yayınları Pdf kitap indir, Hayaletin Cadıları Joseph Delaney Tudem Yayınları pdf oku ücretsiz, Hayaletin Cadıları Joseph Delaney Tudem Yayınları kitap indir ücretsiz, Hayaletin Cadıları Joseph Delaney Tudem Yayınları pdf indir yandex, Hayaletin Cadıları Joseph Delaney Tudem Yayınları pdf oku özet, Hayaletin Cadıları Joseph Delaney Tudem Yayınları kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu