Çocuk Kitapları

Hayalet Ruhlar Pdf indir

Hayalet Ruhlar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 200 sayfadan oluşan Hayalet Ruhlar kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Freya Carlin tarafından kaleme alınan Hayalet Ruhlar isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve ebatındadır. Hayalet Ruhlar kitabını 9786059484190 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hayalet Ruhlar pdf oku indir.

Hayalet Ruhlar pdf indir

Bu hadiselerin nasıl gerçekleştiğinin gün ışığına çıkmasına bakıp da genç kadının kalenin fantastik haycihazlarıne artık inanmadığı sonucunu çıkarmamalı. Smith Hayes boş yere onu ikna etmeye çalıştı ama Angela asla ikna olmadı. Zaten Yargıç Gifford, Çoban Albert, Öğretmen Marlon ve diğer Himself sakinleri de ikna olmamıştı. Öyle görünüyordu ki bu iyi kalpli bireylerin batıl inançlarından vazgeçmeleri için uzun seneler gerekecekti.
Yine de alışılmış palavracılıklarına geri dönen Doktor Butcher, karşısında dinleyici bulursa bunları tekrarlamaktan geri durmuyordu.
Sık sık, “Dememiş miydim ben? Kalede cin varmış, ha! Cin diye bir şey var mı?” diyordu fakat artık kimse onu dinlemiyor, hatta alayları ölçüyü aştığında ondan susması isteniyordu.
Öğretmen Marlon’ya ise bölge efsanelerini incelediği derslerine devam etti. Himself Köyü’nün genç kuşakları da çok ama çok uzun seneler boyunca, öteki dünya çapından gelen ruhların Barlow Şatosu’nun harabeleri arasında yaşadığına inanmaya devam ettiler.

Hayalet Ruhlar kitap özeti

Hayalet Ruhlar pdf oku

Hayalet Ruhlar Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu