Çocuk Kitapları

Hayalet Gişe Norton Juster Pdf indir

Hayalet Gişe Norton Juster Yapı Kredi Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Hayalet Gişe Norton Juster Yapı Kredi Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yapı Kredi Yayınları aracılığıyla çıkarılan Hayalet Gişe Norton Juster Yapı Kredi Yayınları Kitabı 236 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Hayalet Gişe Norton Juster Yapı Kredi Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Mart 2020 nolu ISBN numarasına sahip Hayalet Gişe Norton Juster Yapı Kredi Yayınları kitabının yazarı Norton JusterHayalet Gişe Norton Juster Yapı Kredi Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Hayalet Gişe Norton Juster Yapı Kredi Yayınları Kitabı Pdf indir

Milo çok sıkılan bir çocuk. Vaktini nasıl geçireceğini bilmiyor. Ama postadan çıkan esrarengiz bir otoyol gişesi bütün yaşamını değiştirecek. Gişeden Beklentilerin ötesine geçer geçmez Milonun yaşamı o kadar değişecek ki sıkılmaya bile vakti olmayacak. 1961de çıkan, 50 senedir birden fazla dile çevrilen Hayalet Gişeyi siz de okuyun: Atlayın Milonun arabasına, Sözcükkent, Sayıkent ve öteki enteresan diyarlardaki akıl almaz serüvenlerinde ona eşlik edin.

Etiketler: Hayalet Gişe Norton Juster Yapı Kredi Yayınları Pdf oku , Hayalet Gişe Norton Juster Yapı Kredi Yayınları Pdf kitap indir, Hayalet Gişe Norton Juster Yapı Kredi Yayınları pdf oku ücretsiz, Hayalet Gişe Norton Juster Yapı Kredi Yayınları kitap indir ücretsiz, Hayalet Gişe Norton Juster Yapı Kredi Yayınları pdf indir yandex, Hayalet Gişe Norton Juster Yapı Kredi Yayınları pdf oku özet, Hayalet Gişe Norton Juster Yapı Kredi Yayınları kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu