Çocuk Kitapları

Havaya Bak Pdf indir

Havaya Bak pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 112 sayfadan oluşan Havaya Bak kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Hacer Kılcıoğlu tarafından kaleme alınan Havaya Bak isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13 x 20 cm ebatındadır. Havaya Bak kitabını 9786059405195 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Havaya Bak pdf oku indir.

Havaya Bak pdf indir

Ödüllü çocuk öyküleri Aydede Her Yerde ve gençler için yazdığı İzmir’de Üç Çocuktuk – Sezen, Haluk, Meltem gibi kitaplarıyla çok bi hayli beğeni alan İzmirli yazar Hacer Kılcıoğlu, yeni öykü kitabında hava koşullarıyla duygu durumlarını buluşturuyor. Farklı yerlerden ve yaşamlardan çocukların başından geçen sıradan hadiseleri, maceraları, olan bitenin onlara hissettirdiklerini muzip bir dille anlatan yazar, farklı kültürlerden ayrıntılar da aktarıyor. Kitapta bulunan, birbirinden ilgi çekici 10 öykü, sanatçı Huban Korman’ın desenleri eşliğinde dünyaya meraklı gözlerle bakan çocuklara, çiçeği burnunda ve umut verici yaşamların kapılarını aralıyor.
Filipinler’den Çeşme’ye tatile gelen Eren’in karanlık korkusu… Yıldızlı bir gecede, gemi güvertesinde başlayan dostluğun telaşlı coşkusu… Göztepe-Karşıyaka otobüsünde kutlanan, lokma kokulu doğum gününün unutulmaz tadı… Uzun bir aradan sonra Berlin’den Alaşehir’e gelecek teyyareyi özlemle beklemenin hüznü… Güneşten yıldıza, buluttan gökkuşağına, yağmurdan fırtınaya sıçrayan öyküler, kuş kanadına takılıp gökyüzünde buluşuyor…

Havaya Bak kitap özeti

Havaya Bak pdf oku

Havaya Bak Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu