Pdf Kitap

Hastalıklar ve Rahatsızlıklar Ansiklopedisi Pdf indir

Hastalıklar ve Rahatsızlıklar Ansiklopedisi PDF

Hastalıklar ve Rahatsızlıklar Ansiklopedisi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Hastalıklar ve Rahatsızlıklar Ansiklopedisi kitabı 640 olarak çıkarılmıştır. Jacques Martel tarafından kaleme alınan Hastalıklar ve Rahatsızlıklar Ansiklopedisi isimli kitap 9786052994719 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Hastalıklar ve Rahatsızlıklar Ansiklopedisi kitabını Le Grand Dictionnaire des Malaises et des Maladies numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hastalıklar ve Rahatsızlıklar Ansiklopedisi pdf oku indir.

Hastalıklar ve Rahatsızlıklar Ansiklopedisi pdf indir

Hastalıkların esiri olmak zorunda değilsiniz!
Çözüm aslında duygularınızda gizli. 

Hastalıklar ve Rahatsızlıklar Ansiklopedisi PDF, Sağlık, dengemizi bulmamız ve mutlu olmamız için olmazsa olmazdır. Elinizde tuttuğunuz kitap hastalık ve hastalıkların metafizik yönlerini inceleyen eşsiz bir yapıt. Vücudun her bölgesini etkileyen sekiz yüzden fazla hastalığı inceleyen Jacques Martel bu hastalıkların düşünce ve duygularla bağlantısını ortaya koyuyor. Bir rehber niteliğindeki bu kitap farkındalığa varıp kendinizi ve sevdiklerinizi tanımaya başlamanız için yazıldı ve tüm okuyuculara tedavi olma boyunca bazı şeylerin farkına varma, araştırma ve değiştirme konularında yardım etmek için hazırlandı.

Bu kitabın amacı hastalık ve hastalıklara doğrudan bir çözüm bulmak değil, yaşadığımız hastalığın düşüncelerimizden ve duygularımızdan ortaya çıktığının farkına varmak ve yaşamımızda değişiklikler yapabilmek, böylece de iyileşmek için ne gibi yollar izlememiz gerektiğini açıklamaktır. Çünkü asıl güç içimizden gelen güçtür; aslında hepimiz kendi yaşamımızın yaratıcısıyız. Ve ne kadar farkındalığa ulaşırsak o kadar değişebiliriz.

Kitapta verilen olumlamalar, Jacques Martel’in yarattığı bütünleştirme tekniğiyle birlikte okunduğunda okuyucunun tavır, inanç ve düşüncelerini değiştirecek ve hastalığının kökenindeki bilinçli veya bilinçdışından gelen çatışmayı ortadan kaldıracaktır. Bundan sonra iyileşme süreci başlayacak ve okuyucu sağlığını, mutluluğunu ve yaşam sevincini yeniden kazanacaktır.

Hastalıklar ve Rahatsızlıklar Ansiklopedisi kitap özeti

Hastalıklar ve Rahatsızlıklar Ansiklopedisi pdf oku

Hastalıklar ve Rahatsızlıklar Ansiklopedisi Pdf indir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu