Edebiyat Kitapları

Haşhaş Savaşı / Haşhaş Savaşı Üçlemesi 1 (Ciltli) Pdf indir

Haşhaş Savaşı / Haşhaş Savaşı Üçlemesi 1 (Ciltli) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786258475630 sayfadan oluşan Haşhaş Savaşı / Haşhaş Savaşı Üçlemesi 1 (Ciltli) kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. R. F. Kuang tarafından kaleme alınan Haşhaş Savaşı / Haşhaş Savaşı Üçlemesi 1 (Ciltli) isimli kitap Poppy War dilinde ve Ciltli ebatındadır. Haşhaş Savaşı / Haşhaş Savaşı Üçlemesi 1 (Ciltli) kitabını 29.12.2021 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Haşhaş Savaşı / Haşhaş Savaşı Üçlemesi 1 (Ciltli) pdf oku indir.

Haşhaş Savaşı / Haşhaş Savaşı Üçlemesi 1 (Ciltli) pdf indir

Nebula En İyi Roman Adayı / Locus En İyi İlk Roman Adayı / Dünya Fantazi En İyi Roman Adayı
 
ONU SAVAŞA HAZIRLADILAR. O İSE SAVAŞI BİTİRMEYİ PLANLIYOR.
 
Çin’in kanlı yirminci yüzsenesinden ilham alan, ihanet ve büyü dolu bu epik fantastik roman, hayal gücü kuvvetli bir yazarın heyecan verici ilk kitabı.
 
Rin’in, İmparatorluk çapında tertip edilen Akademi’ye giriş sınavını geçmesine herkes şaşırmıştı. En çok da Rin. Nikan’ın en prestijli askeri okulu olan Sinegard’a girmesi ise daha da enteresanydı. 
 
Ama sürprizler her zaman iyi sonuçlanmazdı.
 
Sinegard’da koyu tenli, güneyli bir köylü kızı olmak kolay değildi. Teni, yoksulliği ve cinsiyeti yüzünden sınıf dostlarının alay konusuna dönüşen Rin, doğaüstü ve ölümcül bir güce sahip olduğunu fark etti – efsanelerdeki gibi şamanik güçleri vardı. Bu kabiliyetinin boyutunu, görünüşte deli olan hocası ve psikoaktif maddeler yardımıyla keşfe çıkan Rin, uzun süredir ölü olduğu düşünülen tanrıların hâlâ yaşadığını öğrenecekti. Bu gücü kontrol altına alması, yalnızca Rin’in yaşamını değil, bunun yanı sıra bir imparatorluğun kaderini de değiştirecekti.
 
“Fantastik edebiyatın müthiş yeni kalemi.” –Peter V. Brett
 
“2018’in en iyi fantazi çıkış romanı… Bu yılın Harry Potter’ı.” ‒Wired
 
“Haşhaş Savaşı’nda, R.F. Kuang tarih ve mitolojiden esinlenerek savaşın, intikamın, gücün ve deliliğin acımasız bir hikâyesini anlatıyor. Kendinizi hazırlayın.” ‒Fonda Lee

Haşhaş Savaşı / Haşhaş Savaşı Üçlemesi 1 (Ciltli) kitap özeti

Haşhaş Savaşı / Haşhaş Savaşı Üçlemesi 1 (Ciltli) pdf oku

Haşhaş Savaşı / Haşhaş Savaşı Üçlemesi 1 (Ciltli) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu