Çocuk Kitapları

Harika Harfler Etkinlik Kitabı Pdf indir

Harika Harfler Etkinlik Kitabı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Karton Kapak sayfadan oluşan Harika Harfler Etkinlik Kitabı kitabı 1. Hm. Kağıt olarak çıkarılmıştır. Amine Kevser Karaca Ayşe Yıldız Yıldırım tarafından kaleme alınan Harika Harfler Etkinlik Kitabı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve ebatındadır. Harika Harfler Etkinlik Kitabı kitabını 9789753899871 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Harika Harfler Etkinlik Kitabı pdf oku indir.

Harika Harfler Etkinlik Kitabı pdf indir

Ali, Âmine ve Ayşe, büyük büyük dedeleri Osman’ın tıpkı Hz. Osman gibi Kur’an okumayı ve öğretmeyi önemsediğini, etrafındaki her çocuğa Kur’an armağan ettiğini öğrendiler. Siz de yumuşak huylu, güzel ahlaklı, güzel konuşan ve hafız olan Hz. Osman’ı tanımayanedersiniz? 
Ayşe, Âmine ve Ali, her çocuk gibi meraklı üç kardeş. Güven Ailesi, Peygamberimiz’in dostlarını hayatlarının içine dâhil eden biraile.

Animasyon tadındaki renkli resimli hikâyeleriyle, her kitabın ardındaki etkinliklerle hem yetişkinlerin hem çocukların elinden düşmeyecek bir set… Güzel ahlakı ve değerlerimizi, eskimeyen örnekler üzerinden çocuklarınıza anlatmak isteğe göre Peygamberimizin Arkadaşları ile tanışmalı ve çocuklarınızı da tanıştırmalısınız.

Harika Harfler Etkinlik Kitabı kitap özeti

Harika Harfler Etkinlik Kitabı pdf oku

Harika Harfler Etkinlik Kitabı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu