Çocuk Kitapları

Hakikat Tecrübelerim Pdf indir

Hakikat Tecrübelerim pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Hakikat Tecrübelerim kitabı 64 olarak çıkarılmıştır. Mahatma Gandhi tarafından kaleme alınan Hakikat Tecrübelerim isimli kitap 9789752566064 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Hakikat Tecrübelerim kitabını 17.10.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hakikat Tecrübelerim pdf oku indir.

Hakikat Tecrübelerim pdf indir

“Gandhi’nin İngiltere ve Güney Afrika’daki tecrübelerinin, kendi memleketi Hindistan ile ilgiliki düşüncelerini nasıl değiştirdiğini okumak çok enteresanti.” Sherin, 12
Görevli “Çık dışarı, yoksa bekçiyi çağırır seni trenden attırırım.” dedi. “Ne yaparsan yap.” diye karşılık verdim. “Ben bu trenden inmeyeceğim!”
 
Mahatma Gandhi, Hint ulusunun atası ve tüm insanlık için adalet savaşının karizmatik önderlerinden biri olarak tanınıyor. Peki ama kimdi Mohandas Karamchand Gandhi ve neden müthiş bir insan olduğu bilgisi yer alıyor?
Orta sınıf bir ailenin çocuğu olan Gandhi’nin hakikate duyduğu açlık, daha erken yaşlarda kendini göstermişti. Doğru bildiği yolda yürümesi ve doğru bildiklerini söylemesi, başını bir çok kez derde sokmuştu. Okulda kopya çekmemek, neyi yapabileceğini ve neyi yapamayacağını söyleyen yetkililere engel olmak, yoksulların ve kendi hayatlarını denetleme gücü çok az olanların hakları için sonuna dek mücadele etmek, onun için neden bu kadar mühimydi?

Gandhi neler yaşamıştı da sevginin ve şiddete başvurmamanın en kuvvetli silah olduğunu anlamıştı?

Hakikat Tecrübelerim kitap özeti

Hakikat Tecrübelerim pdf oku

Hakikat Tecrübelerim Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu