Pdf Kitap

Hakikat Hareket ve İnşa Pdf indir

Hakikat Hareket ve İnşa pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 208 sayfadan oluşan Hakikat Hareket ve İnşa kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Prof. Dr. Şaban Ali Düzgün tarafından kaleme alınan Hakikat Hareket ve İnşa isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Hakikat Hareket ve İnşa kitabını 9786257236447 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hakikat Hareket ve İnşa pdf oku indir.

Hakikat Hareket ve İnşa pdf indir

Bugün karmaşıklığın ve belirsizliğin hâkim olduğu; mücadelelerle, çelişkilerle kişiliğize edilen, her biriminde bölünmüşlüğün hüküm devam ettiği bir dünya çapında yaşıyoruz. Bu karmaşık yapı, hadiseleri katı bir nedensellik ile açıklamayı ve yargılamayı imkânsız hale getirmektedir. Bu kaotik ortamda farklı olarak tanımlanan her birim (din, ırk, toplum, siyasal parti, vs.) kendini çoklu nedensellikler içinde bulmaktadır. Bu çoğulluk, öte yandan içine dünyaya geldiğumuz kimliklere ek ‘bileşik kimlikler’ yaratmayı diğer yandan bu yeni durumu dikkate alan bir dil ve söylem geliştirmeyi gerektirmektedir.
Bu kitap, fark edilmeyenleri fark edilir kılmak; etkisizleştirilenleri etkin birer kudret olarak yaşam ırmağına katmak isteyenlere yol rehberliği yapması için hazırlandı. 

Hakikat Hareket ve İnşa kitap özeti

Hakikat Hareket ve İnşa pdf oku

Hakikat Hareket ve İnşa Pdf indir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu