Pdf Kitap

Hafızayı Kurtarmak Pdf indir

Hafızayı Kurtarmak pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786254102752 sayfadan oluşan Hafızayı Kurtarmak kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Dr. Daniel G. Amen tarafından kaleme alınan Hafızayı Kurtarmak isimli kitap Memory Rescue: Supercharge Your Brain dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Hafızayı Kurtarmak kitabını 22.06.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hafızayı Kurtarmak pdf oku indir.

Hafızayı Kurtarmak pdf indir

Hafızayı Kurtarmak
 
Beyninizi Güçlendirin,
Hafıza Kaybına Son Verin Ve
Unutkanlığı Geçmişte Bırakın
 
Amen Klinikleri’nde Uygulanan Resmî Program
 
Beyninizin geçmişi kaderiniz değildir. Beyin sisinden muzdaripseniz veya unutkanlık sorununuz varsa, yaşamınızın geri kalanını bu sorunlarla yaşamaya mahkûm değilsiniz! Daniel Amen’in Hafızayı Kurtarma programıyla, daha iyi bir hafızaya sahip olmak için yapacağınız değişikliklere hemen şimdi başlayabilirsiniz. Bu program, ruh hâli, uyku, kilo ve hayattaki genel başarınız için de olumlu yanıtları bununla birlikte getirecektir.
 
Hafızayı Kurtarmak, son derece basit bir fikre dayanır: Hafızanızı güçlendirmenin, beyin yaşlanmasını durdurmanın ve Alzheimer riskini azaltmanın en iyi yolu, zihninizi ele geçiren bütün risk etkenlerini ortadan kaldırmak yahut tedavi etmektir. 
 
• Hafızanız iyi durumda değilse ve gitgide kötüleşiyorsa,

Hafızayı Kurtarmak kitap özeti

Hafızayı Kurtarmak pdf oku

Hafızayı Kurtarmak Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu