Çocuk Kitapları

Hafıza Kurtarma Operasyonu / Robot Arkadaşım 2 Pdf indir

Hafıza Kurtarma Operasyonu / Robot Arkadaşım 2 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Hafıza Kurtarma Operasyonu / Robot Arkadaşım 2 kitabı 120 olarak çıkarılmıştır. Süleyman Ezber tarafından kaleme alınan Hafıza Kurtarma Operasyonu / Robot Arkadaşım 2 isimli kitap 9786052793336 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Hafıza Kurtarma Operasyonu / Robot Arkadaşım 2 kitabını 20.05.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hafıza Kurtarma Operasyonu / Robot Arkadaşım 2 pdf oku indir.

Hafıza Kurtarma Operasyonu / Robot Arkadaşım 2 pdf indir

11 yaşında bir çocuk olan Hıçkırık’ı diğer çocuklardan ayıran çok mühim bir özelliği var:  o aslında dünyanın en gelişmiş yapay zekâsına sahip robotu.
Çevresindeki bireylerin yaptıkları şakaleri anlayamayan Hıçkırık, çok okursa onları anlayabileceğini düşünür. Lakin o kadar çok okur ki hafızası zarar görür. Hıçkırık’ın hafızasını iyileştirebilmenin tek yolu Nevşehir’de bulunan zultanit taşından bulmaktır. Ne yazık ki bu taşı bulmak kahramanlarımızın düşündüğü kadar kolay olmayacaktır.

Hafıza Kurtarma Operasyonu / Robot Arkadaşım 2 kitap özeti

Hafıza Kurtarma Operasyonu / Robot Arkadaşım 2 pdf oku

Hafıza Kurtarma Operasyonu / Robot Arkadaşım 2 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu