Edebiyat Kitapları

Güzel ve Sebastien Pdf indir

Güzel ve Sebastien pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Güzel ve Sebastien kitabı 368 olarak çıkarılmıştır. Nicolas Vanier tarafından kaleme alınan Güzel ve Sebastien isimli kitap 9786053438755 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Güzel ve Sebastien kitabını 24.05.2016 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Güzel ve Sebastien pdf oku indir.

Güzel ve Sebastien pdf indir

Sevginin gücü her şeyi yener, savaşı bile…
 
Küçük Sébastien’in doğup büyüdüğü yer Alpler’in derinliklerinde ufak bir dağ köyüdür. Orada kışın zorluklarına yalnızca dağ keçileri ve devasa dağ köpekleri göğüs gerebilir, dağların zirveleri gökyüzüne erer. Ta ki Almanlar köyü işgal edene ve vahşi bir köpek köylülerin hayvanlarını öldürmeye başlayana kadar. Tüm köy, köpeği avlamaya çalışırken onun içindeki güzelliği fark eden yalnızca anne babasını kaybetmiş ufak Sébastien olacaktır. Yaşıtları tarafından hor görülen Sébastien’in tek dostları onu evlat edinen alkolik dedesi César, üvey ablası Angelina ve köyün doktoru Guillaume’dur.
 Sébastien’in farkında olmadığı şey ise Angelina ve Guillaume’un direniş örgütüne yardım ettiği ve Yahudileri sınırdan geçirdiğidir. Alman ordusunun komutanı Peter Braun da bir şeylerden şüphelendiği için doktora ve Angelina’ya bir dakika olsun rahat vermemektedir. Savaşın tüm çılgınlığına rağmen sevgi, dostluk ve cesaret onları bir arada tutacak ve tanımadıkları insanları kurtarmak için hayatlarını tehlikeye attıkları bu yolculukta onları koruyacaktır.
 
“Nicolas Vanier köpeklerle birlikte dağlarda yaşadığı maceralarından yararlanarak büyük bir köpek ile ufak bir çocuk arasındaki dostluğu tüm gerçekliğiyle göz önüne seriyor.” RTL
 
“Doğaya, cesarete ve dostluğa dair unutulmayacak bir masal.” Questions des femmes
 
“Kimse Güzel ve Sébastien’in hikâyesini Nicolas Vanier’den daha iyi anlatamazdı.” Le Figaro
 
“Alpler’in doğasıyla birlikte insan doğasının en el sürülmemiş değerlerine ışık tutan bir efsane.” Nous Deux

Güzel ve Sebastien kitap özeti

Güzel ve Sebastien pdf oku

Güzel ve Sebastien Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu